Ojciec Britney Spears zgodził się na rezygnację z kurateli. "To wielkie zwycięstwo"

Doczekaliśmy się przełomu w sprawie Britney Spears. Ojciec piosenkarki postanowił zrzec się dalszej kurateli nad majątkiem piosenkarki, a swoją decyzję argumentował dobrem córki. Adwokat gwiazdy uważa, że to wielki sukces gwiazdy i kolejny krok w drodze do sprawiedliwości.

Jamie Spears rezygnuje z kurateli

Na tę informację Britney Spears czekała od dawna. Od 2008 roku piosenkarka nie mogła samodzielnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Teraz, po 13 latach ojciec gwiazdy postanowił zrezygnować z dalszej kurateli nad jej majątkiem. Jamie Spears w czwartek wieczorem ogłosił, że będzie współpracował z sądem, aby jak najszybciej oddać córce władzę nad jej finansami. 

Cieszymy się, że pan Spears i jego prawnik pogodzili się z koniecznością odsunięcia go 

- powiedział prawnik Britney

Mathew Rosengart, prawnik wokalistki stwierdził, że ta decyzja jej ojca jest ich "wielkim zwycięstwem" oraz "kolejnym krokiem w kierunku sprawiedliwości". Rozprawa w tej sprawie odbędzie się 29 września. 

Agencja Reutera dotarła do odpowiedzi adwokatki Jamie Spearsa, Vivian Thoreen, która stwierdziła, że nie ma podstaw prawnych, aby pozbawić jej klienta dalszego sprawowania kurateli. Nie uważa także, aby zmiana kuratora wpłynęła pozytywnie na życie Britney. 

Niemniej jednak, chociaż pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie uważa on, aby publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora pozostawała w jej najlepiej pojętym interesie 

- czytamy w dokumencie podpisanym przez Thoreen

Wsparcie fanów

W walce o uniezależnienie od swojego ojca Britney Spears może liczyć na wsparcie ogromnej liczby fanów. Wielbiciele piosenkarki zainicjowali internetową akcję #FreeBritney, która z każdym miesiącem zyskuje nowych zwolenników. Artystka teraz wreszcie ma szansę na odzyskanie kontroli nad swoim życiem.

Britney znalazła się pod kuratelą ojca w 2008 roku. Zmagała się wówczas z uzależnieniami i chorobą psychiczną, przez co Jamie Spears objął kontrolę na jej majątkiem, który był szacowany na ok. 60 mln dolarów. W tym czasie artystka nadal występowała publicznie i wydawała albumy, jednak nie mogła kontrolować swoich finansów.

Nowe wcielenie Rebel Wilson. Aktorka zagrała Britney Spears [WIDEO,ZDJĘCIA]
Aktorka Rebel Wilson zmieniła się ostatnio nie do poznania, zrzuciła aż 30 kilogramów. Wystąpi w nowej produkcji Netflixa, "Senior Year". Jak wyglądała podczas odtwarzania teledysku Britney Spears? Przypomina księżniczkę popu?

Członek Backstreet Boys opowiedział o ostatnim spotkaniu z Britney Spears. "Nie wiedziała, kim jestem"
Sprawa walki Britney Spears o uwolnienie spod kurateli ojca elektryzuje całą Amerykę. W najnowszym programie "SiriusXM" Andy Cohen poruszył ten temat w rozmowie z Alexandrem "AJ" McLeanem z Backstreet Boys. Muzyk opowiedział o...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ojciec Britney Spears zgodził się na rezygnację z kurateli. "To wielkie zwycięstwo" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze