Okuniewska obchodzi 31. urodziny. Natalia Zamilska złożyła jej nietypowe życzenia

Joanna Okuniewska zyskała popularność wśród tysięcy Polek dzięki swoim podcastom o tematyce miłosnej. W ubiegłym roku influencerka publicznie ujawniła swoją orientację seksualną, a niedługo po tym ogłosiła, że jest w relacji z Natalią Zamilską, znaną producentką muzyczną. Dzisiaj podcasterka świętuje swoje 31. urodziny.

fot. Instagram/tu_okuniewska
fot. Instagram/tu_okuniewska

Kim jest Joanna Okuniewska?

Joanna Okuniewska zdobyła uznanie dzięki produkcji podcastów takich jak: "Ja i moje przyjaciółki idiotki", "Matka matce" oraz "Tu Okuniewska". Od momentu ich debiutu w 2022 roku podcasty stworzone przez 31-latkę nieustannie zajmują czołowe miejsca w rankingach popularności na platformach Spotify i Apple w Polsce, gromadząc ponad 20 milionów odsłuchań.

Joanna Okuniewska dokonała coming outu

Niedawno influencerka znalazła się w centrum uwagi, gdy poinformowała o zakończeniu relacji z Amadeuszem - swoim wieloletnim partnerem. Mieszkali razem na Islandii przez niemal dekadę, wychowując wspólnie córkę Helenę. Podcasterka uspokoiła swoich fanów, mówiąc, że utrzymuje bardzo dobre stosunki z eks-chłopakiem i że obydwoje są równie zaangażowani w opiekę nad ich dzieckiem. Jakiś czas później podcasterka dokonała coming outu.

Joanna Okuniewska obchodzi 31. urodziny

Dzisiaj Joanna Okuniewska świętuje 31. urodziny. Z tej okazji jej obecna partnerka – znana producentka muzyczna - Natalia Zamilska - opublikowała  na swoim Instagramie życzenia dla ukochanej:


Najlepszy człowiek na świecie ma dzisiaj urodziny. Życzę Ci, żebyś zobaczyła na żywo piorun kulisty, hydranty i kable pod miastami. Żeby wózki w sklepach miały GPS, samych wybitnych setów z memami i zwężającego się samochodu przy parkowaniu. Wiwat Joanna Okuniewska!


Joanna Okuniewska wróciła na Instagrama. Influencerka miesiąc temu zrobiła swój coming out i zniknęła z mediów
O Joannie Okuniewskiej zrobiło się głośno pod koniec roku. Wtedy znana podcasterka najpierw ogłosiła, że po 8 latach rozeszła się z partnerem, a jakiś czas później poinformowała, że aktualnie spotyka się z Natalią Zamilską - producentką muzyczną....

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Okuniewska obchodzi 31. urodziny. Natalia Zamilska złożyła jej nietypowe życzenia to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.