Ola Ciupa w neonowym stroju kąpielowym. "Różowa pięknotka". Pokazała też ukochanego! [ZDJĘCIA]

Ola Ciupa przesyła internautom słoneczne pozdrowienia prosto z Rodos! To właśnie tam piękna prezenterka wypoczywa u boku ukochanego. Gorące fotografie już pojawiły się w sieci!

Ola Ciupa – Instagram

Poczuliście już wakacyjny klimat? Bo Ola Ciupa tak! „Słowianka Donatana” pochwaliła się bowiem na swoim Instagramie iście letnimi kadrami, które śmiało mogłyby służyć jako ilustracja do wakacyjnego katalogu. Niemal bezchmurne, błękitne niebo, zapierający dech w piersiach krajobraz i piękna modelka w modnym stroju kąpielowym w kolorze różu – właśnie taki obraz można zobaczyć, odwiedzając Instagram Oli Ciupy, który śledzi już ponad 677 tysięcy obserwujących!

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dj SLAVIC(@ola_ciupa)

 

Obok ujęcia, na którym DJ Slavic jest główną bohaterką, nie zabrakło również fotografii z ukochanym gwiazdy. Partnerem Ciupy jest raper Jakub Flas – znany bardziej jako Kubańczyk – który towarzyszy jej podczas podróży po Rodos.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dj SLAVIC(@ola_ciupa)

 

Ola Ciupa zakochana. Kim jest jej partner?

Zarówno pod słoneczną galerią fotografii Oli Ciupy z narzeczonym, jak i pod gorącym kadrem przedstawiającym samą celebrytkę posypały się komplementy!

Różowa pięknotka,

Bosko wyglądasz,

Piękni Wy,

Bosko Ci w tym neonie.

Ola Ciupa i Jakub Flas są parą już od dłuższego czasu, a w sierpniu ubiegłego roku „Słowianka Donatana” przyjęła jego oświadczyny. Para chętnie bierze również udział we wspólnych zawodowych projektach – myślicie, że ich wyjazd wiąże się z kolejną muzyczną niespodzianką?

Ola Ciupa seksownie. Modelka pokazała się w odważnym body
Ola Ciupa opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowo zmysłowe fotografie! Prezenterka znana także jako Słowianka Donata oraz DJ Slavic zapozowała w seksownym, koronkowym body. Kadry kobiety rozgrzały sieć!

Oceń ten artykuł 27 92

Ogólna ocena Ola Ciupa w neonowym stroju kąpielowym. "Różowa pięknotka". Pokazała też ukochanego! [ZDJĘCIA] to: 22% / 100%, uzyskana z: 119 głosów.
Komentarze