hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ola Grysz pochwaliła się zdjęciami z sesji ciążowej. Tak pozowała z Tomkiem Tylickim ZDJĘCIA

Ola Grysz i Tomek Tylicki niedługo zostaną rodzicami. Zakochani wzięli udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Zobaczcie efekty!

fot. AKPA/Gałązka
fot. AKPA/Gałązka

Aleksandra Grysz urodzi syna

Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki spełnili swoje ogromne marzenie. W marcu poinformowali, że Ola jest w ciąży. Obydwoje nie mogą doczekać się, kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Co jakiś czas dzielą się ze obserwatorami nowymi informacjami oraz przełomowymi momentami. Niedawno przekazali, że będą mieli syna. Opublikowali wtedy nagranie, na którym uwieczniono moment, kiedy sami dowiedzieli się o płci dziecka.

Ujawnili płeć dziecka. Reakcja Oli Grysz i Tomka Tylickiego porusza do łez [WIDEO]
Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki spodziewają się dziecka. Będą mieli córeczkę czy synka? Tę informację zdradzili na Instagramie. Reakcja przyszłych rodziców porusza do łez!

Ola Grysz i Tomasz Tylicki w sesji ciążowej

Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki dbają o to, aby z okresu ciąży zostało im jak najwięcej pięknych pamiątek. Dokumentują nie tylko sytuacje z codziennego życia, ale też korzystają z pomocy profesjonalistów. Teraz zakochani zdecydowali się wziąć udział sesji ciążowej, a jej efektami pochwalili się na Instagramie. Zapozowali na łonie natury w otoczeniu zdjęć USG czy dziecięcych bucików.

Jak Wam efekty tej wyjątkowej sesji? Słodko wyszło, prawda? – zapytała obserwatorów.

W odpowiedzi otrzymała wiele ciepłych słów skierowanych w stronę jej i partnera. Internauci jednogłośnie uznali, że efekty są zachwycające:

Cudowna, wzruszająca sesja i piękne zdjęcia. Wszystko zostało uchwycone miłość, radość, przyjaźń, pięknie…
Przepiękna sesja
Coś pięknego
Śliczna sesja. Pamiątka na zawsze. I ta miłość, piękna sesja, dwójka kochających się ludzi – piszą w komentarzach.

Aleksandra Grysz martwi się o ukochanego. "Nie jest w stanie robić nic"
Aleksandra Grysz opowiedziała na Instagramie o problemach zdrowotnych ukochanego. Tomasz Tylicki mierzy się z silnym bólem kręgosłupa. Jego partnerka nie ukrywa, że się martwi.

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Ola Grysz pochwaliła się zdjęciami z sesji ciążowej. Tak pozowała z Tomkiem Tylickim ZDJĘCIA to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.