Ola Żebrowska po raz kolejny pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo: "Matka fleja, ale przynajmniej dzieci czyste"

Ola Żebrowska znana jest ze swojego autentycznego podejścia do macierzyństwa. Często pokazuje prawdziwe, nieupiększane obrazy z codziennego życia z dziećmi. Tym razem podzieliła się zdjęciem swojego najmłodszego dziecka, ubrudzonego zupą i z rozczochranymi włosami, ucząc swoich obserwatorów dystansu do codziennych sytuacji.

Fani cenią naturalność Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra Żebrowska jest doceniana przez swoich fanów za autentyczność, charyzmę i racjonalne podejście do życia. Jej poczucie humoru, umiejętność dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości sprawiły, że żona Michała Żebrowskiego może się pochwalić sporem gronem sympatyków. Codzienność influencerki na Instagramie obserwuje teraz prawie 400 000 internautów.

Ola Żebrowska pokazała to, czego większość kobiet się wstydzi! Mąż reaguje [FOTO]
Aleksandra Żebrowska chętnie udziela się na Instagramie, ku uciesze tysięcy fanów. Jej najnowsze zdjęcia rozbawiły wiernych obserwatorów i wywołały ożywioną dyskusję wśród użytkowniczek sieci. 36-latka z przymrużeniem oka pokazała, dlaczego jeden z...

Macierzyństwo bez lukru

Przedsiębiorcza 36-latka odnosi sukcesy w prowadzeniu popularnej, rozpoznawalnej także poza Polską, marki modowej. Pracę nad firmą odzieżową łączy z opieką nad czwórką dzieci. Żebrowscy są rodzicami: Franciszka (ur. 2010 r.), Henryka (ur. 2013 r.), Feliksa (ur. 2020 r.) i Łucji (ur. 2022). Aleksandra często dzieli się na Instagramie swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem, przedstawiając codzienność w sposób realistyczny, często z lekkim przymrużeniem oka. Jej szczere podeście w ukazywaniu rodzicielstwa nie zawsze spotyka się jednak ze zrozumieniem fanów. Nie tak dawno obserwujący zarzucił jej, że kobieta jest zaniedbana, co rozeszło się szerokim echem po mediach.

 

Żebrowska nie przejmuje się opiniami hejterów

Ostatnio 36-latka opublikowała kolejne kadry ze swojej codzienności. Na fotografiach można zobaczyć jej najmłodszą pociechę. Jedno zdjęcie przedstawia córkę pobrudzoną zupą. Drugie - prezentuje pociechę z włosami w nieładzie. Żebrowska kontynuując wątek, w którym została posądzona o zaniedbanie, humorystycznie opisała zdjęcia:


Matka fleja ale przynajmniej dzieci czyste - i uczesane

Wśród tipów na dopieranie buraków z bluzki, na razie wygrywa: wytrzeć nią też stół i podłogę, tak żeby cała była w jednolitym kolorze. Piszcie jeśli macie lepsze ;)))

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ola Żebrowska po raz kolejny pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo: "Matka fleja, ale przynajmniej dzieci czyste" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.