Olga Frycz zdjęła ubranie i pozowała w bikini. Internauci przecierają oczy! "Piękna forma" [ZDJĘCIA]

Olga Frycz wrzuciła do sieci nowe zdjęcia z wakacji. Piękna aktorka została „przyłapana” w momencie spaceru, mając na sobie jedynie bikini. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich kadrów!

Olga Frycz w stroju kąpielowym

Olga Frycz to córka znakomitego aktora Jana Frycza. Podopieczna gwiazdora postanowiła pójść w jego ślady i również wybrała artystyczną drogę zawodową; Olga Frycz wystąpiła w takich produkcjach, jak m.in.: „Wszystko, co kocham”, „Dom nad Rozlewiskiem”, „M jak miłość” i wiele innych. Prywatnie aktorka to szczęśliwa mama dwóch córek: Heleny oraz Zofii. Młodsza pociecha Frycz przyszła na świat w październiku zeszłego roku. Olga Frycz należy do grona gwiazd dbających o prywatność swoich dzieci, przez co nie upublicznia ich twarzy w sieci. Mama Heli i Zosi jednocześnie aktywnie działa w mediach społecznościowych, a każda jej publikacja cieszy się sporą popularnością. Niedawno aktorka wybrała się na krótki urlop, a fotografiami  z podróży po Polsce już podzieliła się na Instagramie. Olga Frycz wypoczywała na Kaszubach, gdzie postawiła m.in. na błogi relaks oraz na spotkania z przyjaciółmi. Nie zabrakło także „chwili dla siebie” – Olga Frycz opublikowała zdjęcia, na których pozuje w bikini.

Przesuń w prawo.

Olga Frycz zbiera komplementy w sieci

Olga Frycz zgromadziła na Instagramie sporą publiczność – jej profil obserwuje obecnie ponad 320 tys. użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie. To właśnie ich oczom ukazały się fotografie ukazujące aktorkę w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Chociaż bohaterka ujęć była nieco oddalona od aparatu, to dobrze widoczny jest m.in. umięśniony brzuch. Internauci w mig „wychwycili” publikację gwiazdy i nie pozostawili jej bez komentarza!

Super figura.

Bardzo ładny brzuszek.

Przepiękna dziewczyna w przepięknej scenerii.

Jak można tak dobrze wyglądać? I ten brzuch…

Aaa, zmotywowałaś mnie do ćwiczeń.

Piękna forma

– to tylko kilka z wielu komplementów, jakie można przeczytać pod zdjęciami Frycz.

A Wam, jak się podoba?

Olga Frycz po "domowym" farbowaniu: "Na opakowaniu był inny odcień". Pokazała, jak wygląda po metamorfozie
Olga Frycz postanowiła zmienić nieco swoją dotychczasową fryzurę i w tym celu sięgnęła po farbę do włosów. Efektem podzieliła się na Instagramie, publikując nowe zdjęcie....

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze