Olivia Newton-John nie żyje. Piosenkarka i aktorka zmarła w wieku 73 lat

Olivia Newton-John nie żyje. Aktorka i piosenkarka, znana z musicalu "Grease", zmarła w wieku 73 lat. Smutną wiadomość przekazał w mediach społecznościowych jej mąż.

Nie żyje Olivia Newton-John. Artystka zmarła w wieku 73 lat

Nie żyje Olivia Newton-John. Australijsko-brytyjska piosenkarka i aktorka zmarła w poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku. Artystka miała 73 lata. Największy rozgłos przyniosła jej rola w musicalu "Grease" z z 1978 roku. Smutne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych jej mąż, John Easterling. Przyczyna śmierci gwiazdy nie została podana do publicznej wiadomości.

Olivia Newton-John zmarła dziś rano na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie

– przekazał Easterling.

Olivia Newton-John – kim była?

Olivia Newton-John urodziła się 26 września 1948 roku w Cambridge. Karierę rozpoczynała jako nastolatka. W 1974 roku wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym reprezentowała Wielką Brytanię. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak główna rola w musicalu "Grease", w którym zagrała u boku Johna Travolty.

Newton-John w 1979 roku została Oficerem Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi w muzyce i filmie. Artystka nagrała tez kilka albumów, które cieszyły się dużą popularnością. 30 lat temu aktorka przeszła operację raka piersi. Od tego czasu zajmowała się propagowaniem profilaktyki tego nowotworu. W 2017 roku po raz trzeci zdiagnozowano u niej raka.

Zdzisław Słowiński nie żyje. Aktor dopiero świętował urodziny
Nie żyje Zdzisław Słowiński, ceniony polski aktor filmowy i teatralny. Niewiele ponad tydzień temu świętował urodziny. O śmierci artysty znanego z wielu kultowych produkcji informują jego znajomi z...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze