Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej. Trudno powstrzymać łzy. "Tęsknię" [FOTO]

Oliwia Bieniuk z okazji Dnia Matki opublikowała w mediach społecznych archiwalne, nieznane dotąd zdjęcie z Anną Przybylską. 20-latka opatrzyła je poruszającym wpisem, po przeczytaniu którego trudno jest nie mieć wilgotnych oczu.

Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk jest najstarszym z trojga dzieci zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 20-letnia dziś dziewczyna zdążyła już zaistnieć w polskim show-biznesie, występując w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Bieniuk marzy, by pójść w ślady swojej mamy, dlatego w zeszłym roku rozpoczęła studia aktorskie. Całkiem niedawno rolą w „Gliniarzach” zaliczyła swój serialowy debiut.

Poczynania Oliwii cieszą się niemałym zainteresowaniem, albowiem na Instagramie zgromadziła ona już przeszło 270 tysięcy obserwatorów. W Dniu Matki 20-latka postanowiła otworzyć się przed nimi i opublikowała bardzo osobisty wpis. By uczcić pamięć zmarłej mamy, posłużyła się cytatem z Wisławy Szymborskiej:

Coś się tu nie zaczyna

o zwykłej porze

Coś tu się nie odbywa jak powinno

Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma

Oliwia Bieniuk pokazała nieznane zdjęcie mamy

Bieniuk opatrzyła poruszające słowa archiwalnym, nieznanym dotąd zdjęciem z Anną Przybylską. Fotografię sprzed lat skwitowała jednym, ale rozdzierającym serce słowem:

Tęsknię…

Oceń ten artykuł 0 0