Oliwia Ciesiółka z programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie do poznania! Ten kolor to już historia [ZDJĘCIE]

Oliwia Ciesiółka, która była jedną z uczestniczek 4. edycji programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia", postawiła na śmiałą metamorfozę! Po blond pasmach nie ma już śladu, a mama małego Franka pochwaliła się "nowym" wyglądem w sieci. Jak teraz wygląda? Sprawdźcie!

„Ślub od pierwszego wejrzenia 4”. Oliwia Ciesiółka i metamorfoza

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to dość kontrowersyjny program, w którym bohaterowie zawierają związek małżeński zaledwie kilka minut po tym, jak po raz pierwszy zobaczą kandydatkę na żonę czy męża! Pary dobierane są przez specjalistów: ci z kolei podejmują się tego zadania, mając do dyspozycji wiele rozmaitych czynników. Właśnie w taki sposób związek małżeński zawarli: Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy poznali się w czwartej edycji show. Początkowo partnerzy nie tylko postanowili kontynuować swoją znajomość, trwając w małżeństwie, ale też doczekali się syna: Franka. Niestety niedługo później okazało się, że ta historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia: pod koniec zeszłego roku Oliwia i Łukasz poinformowali o rozstaniu.

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już parą! "Nie ma szans na naprawę małżeństwa"
Ta wieść gruchnęła niczym grom z jasnego nieba. Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem. Uczestnicy czwartej edycji ślubnego show rozstali się kilka miesięcy po narodzinach dziecka.

W życiu Oliwii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w ostatnim czasie nastąpiło wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale jedno pozostało niezmienne – kontakt z internautami! Ciesiółka chętnie bowiem aktualizuje swój Instagram, zbierając na nim blisko 250 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam piękna mama Franka dzieli się rozczulającymi kadrami z synkiem, ale na jej koncie nie brakuje także ujęć, na których to Oliwia gra pierwsze skrzypce! Niedawno uczestniczka show pochwaliła się metamorfozą: okazało się, że Oliwia zrezygnowała z wersji blond!

„Nie poznałam”

Na najnowszej fotografii Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pozuje w wieczorowej sukni u boku siostry. Wzrok przykuwa nie tylko piękna, niebieska kreacja niemal do ziemi, ale przede wszystkim fryzura Ciesiółki. Kobieta postawiła bowiem na ciemniejszy odcień, co jest nie lada zmianą. Jak na taki obrót spraw zareagowali internauci? Oczywiście lawiną komplementów! Obserwatorzy zgodnie przyznali, że Oliwia w takim wydaniu wygląda fantastycznie:

Oliwka, to zdecydowanie Twój kolor,

Nie poznałam,

Pięknie wyglądasz, co za zmiana!

No petarda!

Śliczne włosy,

Kopara opadła

– czytamy w komentarzach.

A Wy, co sądzicie o takiej przemianie uczestniczki show?

Jednak definitywny koniec miłości? Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje rozstanie z Kamilem!
Wiele wskazuje na to, że małżeństwo kolejnej pary z programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie przechodzi do historii. Od kilku dni w mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowe...


 
Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze