Oliwia ze "Ślubu..." w bikini! Skąpy strój niewiele zasłania. "Zjawiskowa" [FOTO]

Oliwia Ciesiółka regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio ulubienica tysięcy widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła na swoim Instagramie kilka ujęć z rajskiego urlopu. Reakcja internautów była błyskawiczna!

Oliwia Ciesiółka w bikini!

Choć od zakończenia emisji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z udziałem Oliwii Ciesiółki minęło już kilka lat, to uczestniczka eksperymentu nie narzeka na brak zainteresowania fanów. Widzowie nadal z ciekawością śledzą losy swojej ulubienicy na Instagramie. Obecnie jej konto obserwuje już niemal pół miliona internautów, a ta liczba stale rośnie. Ostatnio młoda mama postanowiła pokazać, jak korzysta z wakacji. Jej fotograficzna relacja zachwyciła wielbicieli, którzy nie szczędzili komplementów w komentarzach:

Piękna

Zjawiskowa

Bosko - zachwycają się internauci. Trzeba przyznać, że wakacyjne kadry Oliwii robią wrażenie. 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Przypomnijmy, Oliwię Ciesiółkę i Łukasza Kuchtę poznaliśmy w czwartym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy błyskawicznie skradli serca fanów, którzy wiernie kibicowali tej parze. Początkowo wszystko układało się dobrze.

Pomiędzy tą dwójką narodziło się uczucie, a w finałowym odcinku zgodnie przyznali, że chcą trwać w małżeństwie. Owocem ich związku jest mały Franciszek. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Pod koniec 2020 roku uczestnicy telewizyjnego eksperymentu poinformowali fanów, że rozstali się.

Uczestniczka "Ślubu..." w zmysłowej sesji ciążowej. Poród już wkrótce! "Kwintesencja kobiecości" [FOTO]
Martyna Końca wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w programie nie znalazła miłości, to ostatnio pokazała fanom, że w jej życiu już wkrótce zagościło wielkie szczęście. Uczestniczka telewizyjnego...

Adam ze "Ślubu..." podzielił się radosną nowiną! "To, co najlepsze przychodzi nagle..." [FOTO]
Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył wielu widzów. W ostatniej odsłonie eksperymentu udział wzięły trzy pary - żadna z nich nie przetrwała próby czasu, o czym dowiedzieliśmy się jeszcze w ostatnim odcinku programu....

Aneta ze "Ślubu..." odsłania ciało na balkonie. "Zjawiskowa kobieta i piękne widoki" [FOTO]
Aneta Żuchowska postawiła na wakacje w Polsce. Razem z mężem i 6-miesięcznym synem spędziła kilka dni w Tatrach. Jej relacje z urlopu wywołały entuzjastyczne reakcje fanów. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze