Operacje plastyczne polskich gwiazd. Które gwiazdy przyznały się do poprawek wyglądu?

Poprawki skalpelem niektórzy wolą trzymać w tajemnicy. Nic dziwnego, od lat ten temat budzi sporo kontrowersji. Jednak nadal gwiazdy poddają się operacjom plastycznym i coraz więcej z nich przyznaje się do ich wykonania. Sprawdź, które znane osoby mówią otwarcie o przebytych operacjach medycyny estetycznej!

Operacje plastyczne polskich gwiazd – Kto poddał się zabiegom medycyny estetycznej?

Natalia Siwiec

Miss Euro 2012 nie widzi problemu w przyznaniu się do operacji plastycznych. Natalia Siwiec otwarcie wyznała, że powiększyła piersi i usta. Okazało się, że obecnie nie musi dokonywać kolejnych zabiegów na usta przez „pozytywny skutek uboczny” po zabiegu.

Nie wiem, dlaczego moje usta nie maleją! Najprawdopodobniej zrobiły mi się w środku zrosty, które sprawiają, że moje usta wyglądają tak samo - oznajmiła w rozmowie z Magdą Mołek w programie „W roli głównej”.

Natalia Siwiec w 2003 roku

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska to pisarka, o której ostatnio jest bardzo głośno. Jak się okazuje, celebrytka również przeszła niemałą metamorfozę, o której pisaliśmy niedawno. Lipińska poprawiła wygląd policzków oraz piersi.

Blanka Lipińska kiedyś

Operacje plastyczne Blanki Lipińskiej. Tak wyglądała kiedyś. Pisarka poprawiała urodę
Blanka Lipińska poprawiała urodę. Autorka kontrowersyjnych "365 dni" nie zamierza ukrywać, że poszła pod nóż. Ze szczegółami opowiada o operacjach plastycznych.

Honorata Skarbek

Piosenkarka nie ukrywa, że również ingerowała w wygląd swojego ciała. Poddała się zabiegowi powiększenia biustu.


Edyta Górniak

Wokalistka przyznała się do powiększenia ust w przeszłości. W wywiadzie dla „Urody" przyznała:

Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta


Kayah

Jak podaje portal „Plejada”, Kayah (a właściwie Katarzyna Magda Rooijens), poddała się operacji zwężenia czubka i nosa, której nie zamierza trzymać jako tajemnicę.


Iwona Węgrowska

Celebrytka oznajmiła, że raz w życiu poddała się zabiegom plastycznym. Powiększyła wtedy biust oraz usta. „Plejada” podaje, że piosenkarka miała niegdyś taką ochotę i to zrobiła.

View this post on Instagram

#pillowchallenge

A post shared by Iwona Węgrowska (@wegrowska_oficjalnie) on


Zobacz także:

Jackie Stallone na siłowni! 97-letnia mama Rambo jest w doskonałej formie
Ostatnio wiele mówi się o doskonalej kondycji powracającego na wielkie ekrany 73-letniego Sylvestra Stallone'a. Już wkrótce premiera filmu "Rambo: Ostatnia Krew",  w...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Operacje plastyczne polskich gwiazd. Które gwiazdy przyznały się do poprawek wyglądu? to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.