Orlando Bloom kompletnie nago. Mała brzoskwinia nie zasłoniła atutów filmowego Legolasa [FOTO]

Lato w pełni! Nikogo więc nie dziwi to, że z każdym dniem w sieci przybywa wakacyjnych kadrów. Do grona osób, które aktywnie spędzają wolne chwile zdecydowanie należy Orlando Bloom. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiła się publikacja, na której widzimy 44-latka, oddającego się chłodzącej kąpieli zupełnie nago.

Orlando Bloom nago

Orlando Bloom cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. 44-latek zdaniem wielu jest jednym z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów współczesnego kina. Nic więc dziwnego w tym, że fani z zainteresowaniem śledzą poczynania ukochanego Katy Perry. Ostatnio jednak zakochani postanowili odrobinę odpocząć na świeżym powietrzu. W sieci pojawił się kadr, który zrobił gigantyczne wrażenie na wielbicielach filmowego Legolasa. W mediach społecznościowych aktor opublikował bowiem kilka ujęć z błogich chwil nad wodą. Na jednej z fotografii po kąpieli pozuje zupełnie nago. Wprawdzie w edycji zdjęcia 44-latek próbował zasłonić swoje wdzięki brzoskwinią, jednak... bezskutecznie.

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, kiedy Orlando Bloom rozgrzewa Internet swoją nagością. W 2016 roku w sieci zawrzało po publikacji zdjęć z Sardynii. Wówczas paparazzi przyłapał aktora i jego partnerkę - Katy Perry - na wakacjach. Fotografia, na której zupełnie nagi aktor wiosłuje w towarzystwie ukochanej, lotem błyskawicy obiegła światowe media.

Orlando Bloom i Katy Perry

Katy Perry i Orlando Bloom spotykają się od 2016 roku - choć nie bez przerw. Po roku związku wokalistka i aktor poinformowali fanów o rozstaniu i według oficjalnego oświadczenia pozostali przyjaciółmi. Nie minęło jednak zbyt wiele czasu, by do siebie wrócili. Już w 2018 roku znów zaczęli się spotykać i od tego czasu miłość kwitnie. 

Para, która ceni sobie intymność, niechętnie i niezwykle rzadko opowiada o życiu prywatnym. Dlatego sporym zaskoczeniem była informacja o zaręczynach w Walentynki 2019 roku, jak i o samej ciąży, o której fani dowiedzieli się... z teledyskuNa początku tego roku pojawiły się również doniesienia na temat sekretnego ślubu zakochanych, jednak nikt do tej pory oficjalnie nie potwierdził tych rewelacji. 26 sierpnia 2020 roku para przywitała na świecie pierwsze wspólne dziecko - córeczkę Daisy Dove Bloom. Przypomnijmy, 44-letni aktor ma również kilkuletniego syna z poprzedniego związku.

 

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Orlando Bloom kompletnie nago. Mała brzoskwinia nie zasłoniła atutów filmowego Legolasa [FOTO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze