Oto pierwsi uczestnicy "Hotelu Paradise 8". Linergistka, promotorka i trener personalny [FOTO]

"Hotel Paradise" wraca na antenę z nowymi odcinkami. Ósma edycja zadebiutuje na antenie już na początku marca, teraz natomiast ujawniono tożsamość pierwszych uczestników.

Oto pierwsi uczestnicy „Hotelu Paradise 8”

„Hotel Paradise” powraca z ósmą już edycją. Program zaskoczy telewidzów nie tylko nową lokalizacją, ale i zmienionymi zasadami. W najnowszych odcinkach, które nagrywane były w Wietnamie, tym razem powrotów nie będzie. Jeśli uczestnik odpadnie z gry, nie będzie już mógł ponownie się w niej pojawić. Tym, co pozostaje niezmienne, jest prowadząca. Nadal będzie nią Klaudia El Dursi.

Wiadomo już także, kto pojawi się w nowym „Hotelu Paradise”. Telewizyjna Siódemka zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i przedstawiła publiczności troje uczestników nadchodzącego sezonu. Wśród nich: Agnieszka Siedlak – linergistka prowadząca własny gabinet kosmetyczny, która ma za sobą trwający dziesięć lat związek.

Oprócz niej w ósmej edycji wystąpią również: Luiza Krefft – wieczna singielka od czterech lat pracująca jako promotorka restauracji, a także Antek Trojanowski – trener personalny i autor e-booków. Jak przyznaje, nie szuka nikogo na stałe.

Nowe odcinki „Hotelu Paradise” w TVN7

Wkrótce z pewnością fani „Hotelu Paradise” poznają kolejne twarze najnowszego sezonu. Jego premiera zaplanowana jest na 4 marca 2024 roku. Program będzie można oglądać zarówno na antenie stacji TVN7, jak i online na platformie Player.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Oto pierwsi uczestnicy "Hotelu Paradise 8". Linergistka, promotorka i trener personalny [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.