Oto pierwsza uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo 18". Polsat ogłosił gorące nazwisko [ZDJĘCIE]

Podano nazwisko pierwszej uczestniczki nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". W osiemnastej edycji programu wystąpi najpiękniejsza polska "Brzydula" - ogłosił Polsat. Wcześniej potwierdzono też udział Piotra Stramowskiego.

Kiedy „Twoja twarz brzmi znajomo 18”?

Osiemnasta edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Polsat od kilku tygodni ogłasza kolejne sensacyjne informacje na temat nowego sezonu swojego flagowego show, a teraz przeszedł do podawania nazwisk uczestników. Pierwszą potwierdzoną gwiazdą „TTBZ 18” był aktor Piotr Stramowski. Teraz oficjalnie poznaliśmy zaś pierwszą uczestniczkę. To znana m. in. z serialu „Brzydula” aktorka Julia Kamińska.

Przed wami pierwsza uczestniczka nadchodzącej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka, scenarzystka i wokalistka o wielkim serduchu. Najpiękniejsza polska „Brzydula” – Julia Kamińska dołącza do ekipy „TTBZ”

– ogłoszono na oficjalnych profilach show w social mediach.

Kto w „Twoja twarz brzmi znajomo 18”?

Julia Kamińska będzie uczestniczką nowego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym samym potwierdziło się kolejne nazwisko z listy, która już wcześniej krążyła w sieci. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji w osiemnastej edycji oprócz Kamińskiej i Stramowskiego mają wystąpić również: Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Daria, Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek, a także pierwsza w historii show osoba niemedialna.

W programie pojawi się więcej nowych twarzy, bo zmieniają się także jury oraz duet prowadzących. Po tym, jak Polsat zakończył współpracę z Michałem Wiśniewskim i Katarzyną Skrzynecką, zdecydowano się zaangażować do „Twojej twarzy…” aktora i wokalistę Pawła Domagałę. To on zasiądzie za stołem jurorskim obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego. Więcej jurorów nie będzie, gdyż tym razem występy uczestników mają po raz pierwszy oceniać trzy, a nie cztery osoby.

Ponadto z show rozstaje się też Piotr Gąsowski. Stacja postanowiła zastąpić go Maciejem Rockiem, który będzie partnerował pozostającemu w ekipie „TTBZ” Maciejowi Dowborowi. Zmiany dosięgły także oprawy graficznej. „Twoja twarz brzmi znajomo” powróci wiosną z zupełnie nowym, odmienionym logotypem.

Oceń ten artykuł 0 0