Oto pożycie małżeńskie Żebrowskich. Mąż pokazuje nagą żonę w wannie

Państwo Żebrowscy słyną z dystansu do samych siebie. Czyżby jednak tym razem przegięli strunę? Aktor Michał Żebrowski zamieścił w sieci intymne zdjęcia z żoną - Aleksandrą Żebrowską. Sądzicie, że przekroczył granicę?

Zrobiło się niezręcznie?

Żebrowscy są małżeństwem od 2009 roku. Para ma trzech synów: jedenastoletniego Franciszka, ośmioletniego Henryka i kilkunastomiesięcznego Feliksa. Do sieci trafiły niezwykle intymne zdjęcia z łazienki Żebrowskich. Kadr wykonał osobiście Michał Żebrowski. Na pierwszym planie widać głowę aktora i jego nieodgadnioną, jakby nieco naburmuszoną minę. Natomiast w tle, trudno nie zauważyć, nagiej Aleksandry Żebrowskiej, siedzącej w wannie. Kobieta ma mokre włosy, rozmazany makijaż i subtelnie zakrywa dłonią ogołoconą pierś.

Internauci komentują

Pod postem Michała Żebrowskiego pojawiły się liczne komentarze. Internauci i znani aktorzy lawinowo wyrażają swoje zdanie na temat opublikowanego kadru. Nie brakuje rozmaitych „ognistych” reakcji. Jednakże, fani są zdecydowanie podzieleni. Mimo to pod zdjęciami pozostawiono już pond 18 tys. serduszek. Niewątpliwie w sieci zawrzało.

Idealne! Nawet lepsi! Ps. Codziennie mam ten sam statek nad głową.

– pisze aktorka Katarzyna Zielińska

Żebrowscy na celowniku

Aleksandra Żebrowska jest polską influencerką oraz właścicielką marki „Francis&Henry”. Kobieta słynie z tego, że często przełamuje tematy tabu, a także chętnie ukazuje życie „bez filtrów”, takim jakim jest. Natomiast Michał Żebrowski, to znakomity, polski aktor, który ma na swoim koncie wiele kultowych ról. Przede wszystkim, wcielił się w Tadeusza Soplicę w ekranizacji mickiewiczowskiej epopei „Pan Tadeusz” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Grał również Jana Skrzetuskiego w adaptacji „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana, czy Geralta z Rivii w polskiej wersji filmowej „Wiedźmina” z 2001 roku.

Czytaj też:

Michał Żebrowski rapuje w garniturze. Prawdziwy hit! "Rozwalił Pan internety"
Niecodzienny widok! Ależ zdystansowany aktor! Michał Żebrowski rapujący piosenkę Kizo pt.: "Disney", to istny hit! Artysta dał niebywały popis swoich umiejętności. Fani oszaleli z zachwytu.

 
Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Oto pożycie małżeńskie Żebrowskich. Mąż pokazuje nagą żonę w wannie to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze