Partnerka Mariusza Zaniewskiego nagie piersi zasłoniła tylko ręką. Gwiazdor "BrzydUli" pochwalił się ukochaną! [ZDJĘCIA]

Aktor występujący w serialu: "BrzydUla" prywatnie jest w szczęśliwym związku, a jego partnerka to prawdziwa piękność! Mariusz Zaniewski wrzucił do sieci nowe zdjęcia z wakacji; bohaterka fotografii pozuje topless...

Mariusz Zaniewski i partnerka

Mariusz Zaniewski to wzięty aktor teatralny, filmowy i serialowy, któremu sporą rozpoznawalność przyniosła rola Aleksa Febo w serialu: „BrzydUla”. Jako „czarny charakter” powrócił do TV w kontynuacji hitu z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych, a w życiu granej przez niego postaci pojawiło się też… wiele kobiet! Finalnie Aleks dowiedział się, że jest ojcem, a wiadomość ta niemal przewróciła jego życie do góry nogami.

W życiu prywatnym Mariusz Zaniewski wiedzie o wiele spokojniejsze życie niż jego serialowa postać, a informacje o związku zostawił dla siebie. Wiele wskazuje jednak na to, że gwiazdor „BrzydUli” jest szczęśliwie zakochany! Właśnie pochwalił się fotografiami z wakacji, na których obecna jest także tajemnicza Wiktoria. O tym, że łączy ich „coś więcej”, świadczyć mogą kolejne ujęcia w galerii – na ostatnim zdjęciu zakochani zostali „przyłapani” podczas namiętnego pocałunku.

Przesuń w prawo.

Odważne zdjęcia z wakacji

Mariusz Zaniewski opublikował fotografie, na których jego partnerka pozuje topless; na jednym z kadrów widać, jak modelka zasłania piersi ręką. Dość śmiałą galerię fotografii aktor opatrzył opisem, w którym zawarł fragment wiersza Andrzeja Bursy pt.: „Ogród Luizy”.

(…) Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo
Pewność rzutu i nerwów szaleńcze napięcie
Zwycięzco umazany gęstą krwią zwierzęcą
Przynieś jej lwią paszczękę i serce łabędzie
Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo (…).

Obecność w sieci zaznaczyli również internauci, którzy wyrazili swoją sympatię m.in. poprzez pozostawienie komentarzy oraz wirtualnych „serduszek”.

Mariusz Zaniewski zdradził, że wraz z partnerką wypoczywa na zagranicznych wakacjach, zwiedzając Czarnogórę. A jakie są Wasze ulubione wakacyjne kierunki?

Julia Kamińska niemal nago w wannie! Koronkowa bielizna rozpala wyobraźnię [FOTO]
Julia Kamińska wie, jak rozpieszczać swoich fanów. Ostatnio na Instagramie 34-latki pojawiły się zmysłowe kadry w bieliźnie. Fotografie zrobiły niemałe wrażenie na internautach. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze