Partnerka Tomasza Fornala marnuje jedzenie. Internauci w szoku: „Ale odkleja”

Dziewczyna Tomasza Fornala - Sylwia Gaczorek - jest nie tylko właścicielką salonów fryzjerskich, ale i influencerką. Na jej kanale pojawił się ostatnio vlog, w którym wyrzuciła jedzenie siostry do śmieci. Internauci byli w szoku i nie kryli rozczarowania takim zachowaniem.

Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal 

Obecna dziewczyna Tomasza Fornala od lat obecna jest w mediach społecznościowych. Przez ten czas Sylwia Gaczorek zebrała wokół siebie dużo fanów – na Instagramie śledzi ją niemal 600 tysięcy osób, a na YouTubie ponad 260 tysięcy. Partnerka siatkarza dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego życia, a jej wczorajszy vlog wywołał niemałe zamieszanie. Użytkownicy serwisu X nie szczędzili słów krytyki.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sylwia Gaczorek (@sylviagaczorek)

Wszystko przez ciasto

Na filmiku widzimy, jak siostra Gaczorek podchodzi do kobiety i pyta ją, czy wyrzuciła jej wuzetkę. Miała tutaj na myśli ciasto, które jadła wcześniej. 

Wyrzuciłaś moją wuzetkę?

Sylwia bez chwili zawahania potwierdziła, że to za jej sprawą ciasto znalazło się w koszu. Argumentem było to, że influencerka nie lubi, jak ktoś w ten sposób zostawia jedzenie:

Tak. No bo ja nie lubię, jak Ty tak zostawiasz jedzenie

Rozczarowana siostra wyjaśniła, że specjalnie zostawiła sobie kawałek na później i teraz chciała go dokończyć:

A ja sobie na później, chciałam przyjść teraz i sobie zjeść. Pół wuzetki sobie zostawiłam na później i to leży w śmieciach.

Gaczorek nie miała wątpliwości co do swojego zachowania i kilkukrotnie podkreśliła, że zawsze wyrzuca zostawione, niedojedzone potrawy. Nie podoba się jej ten widok na blacie i nie tylko – jeśli ktoś zostawi sobie obiad na później w lodówce, to influencerka również się go pozbędzie

Ja nienawidzę, jak ktoś tak zostawia jedzenie i zawsze wywalam. Czaicie, zostawiła sobie kawałek ciastka. Ale ja strasznie nie lubię, jak ktoś zostawia na blacie jedzenie takie odgryzione, bardzo nie lubię i mi się nie podoba ten widok i zawsze wyrzucam. I tak samo nie lubię, jak ktoś z talerzem do lodówki wkłada jedzenie, nie lubię i też zawsze wyrzucam.

Po tym, jak wspomniany fragment pojawił się na portalu X, internauci nie mieli litości. Otwarcie krytykowali zachowanie influencerki zaznaczając, że w ogóle nie są w stanie zrozumieć tego toku myślenia. Wiele osób wprost zarzuciło partnerce siatkarza marnowanie jedzenia.

Ciśnienie mi się podniosło, masakra z tymi ludźmi.

Co to za idiotka. Nawet jak nie chce tego jeść, to teraz w każdym mieście, zwłaszcza dużym, są takie punkty gdzie można zostawić jedzenie i jakiś bezdomny czy ktoś tam sobie weźmie.

W komentarzach odezwał się też inny influencer – Naruciak – który również nie krył rozczarowania:

Bawi z jaką dumą to mówi do kamery, jak triggeruje ją jedzenie na talerzu to zdradzam life-hack, można przykryć drugim talerzem talerz!!!

Oceń ten artykuł 0 0