Pasja na występie Reni Jusis i Mery Spolsky. Piosenkarki wiły się na scenie i swoją energią porwały publikę [FOTO]

Trzeci dzień Top of the Top Festival 2023 w Sopocie przyniósł widzom ne latad gratkę. Na scenie wspólnie pojawiły się Reni Jusis i Mery Spolsky. Artystki pokazały, co to pasja! Pod koniec dołączyła do nich Kayah i się zaczęło!

Reni Jusis i Mery Spolsky w Sopocie porwały publiczność

Kiedyś cała Polska kołysała biodrami do dyskotekowego przeboju Reni Jusis. Bez jej „Zakręconej” nie mogła obyć się żadna impreza w latach 90. W Sopocie wokalistka zaśpiewała swój hit razem z Kayah. Potem na scenie pojawiła się obok młodszej koleżanki – Mery Spolsky. Na co dzień obydwie piosenkarki w swojej twórczości łączą muzykę pop z elektronicznymi brzmieniami. Na Top of the Top Festival 2023 wykonały klubowy przebój "It's not enough". Na deskach Opery Leśnej pokazały, co to prawdziwa, muzyczna chemia.

Mery Spolsky i Reni Jusis Insta Story Mery Spolsky / fot.@merypolsky

Piosenkarki zachwyciły na Top of the Top Festival 2023 w Sopocie

49-latka i 30-latka zachwyciły nie tylko pasją do śpiewania, ale i namiętnym wykonaniem imprezowego hitu. Przez kilka minut kręciły biodrami, machały rękami i wiły się na sopockiej scenie. W wykonanie energetycznego układu włożyły mnóstwo zapału. Udowodniły, że mają nie tylko talent wokalny, ale i są w doskonałej formie. Wrażenie zrobiła zwłaszcza Reni Jusis. Autorka „Zakręconej” wystąpiła w neonowym body w odcieniu kanarkowej żółci. Kombinezon przypominający strój do fitnessu z lat 80., szczelnie opiął ciało wokalistki. Mama dwójki dzieci zaprezentowała idealną sylwetkę i witalność.

Mery Spolsky również zdecydowała się na oryginalną kreację. Założyła dwuczęściowy strój, który pokrywał czarno-biały wzór przypominające zwierzęce łatki. Krótki top odsłonił wysportowany brzuch artystki. Uwagę widzów zwróciły nietypowe spodnie. Na wysokości ud zdobiły je przeszycia przypominające kolce na ogonach dinozaurów.

Pod koniec występu do piosenkarek dołączyła jeszcze Kayah. Takie trio sprawiło, że publiczność zgromadzona w Operze Leśnej nie mogła usiedzieć na miejscach. Wokalistki dały z siebie sto procent. Mery  Spolsky tak bardzo zapomniała się w tańcu, że „zaatakowała” przez przypadek Kayah. 55-latka oberwała rozpędzonym warkoczem koleżanki.

Pasja na występie Reni Jusis i Mery Spolsky. Piosenkarki wiły się na scenie i swoją energią porwały publikę [FOTO]

Mery Spolsky i Reni Jusis Insta Story Mery Spolsky / fot.@merypolsky

Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2023. Małgorzata Ostrowska w kolorowych włosach wykonała największe hity [WIDEO]
Małgorzata Ostrowska to jedna z gwiazd trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival 2023. Wokalistka jest pionierką polskiego rocka, na koncercie musiała więc pojawić się w stylizacji, która zapadnie w pamięć. Zaszalała!

Oceń ten artykuł 0 0