"Pati ze Skazanej" zszokowała odmienionym wizerunkiem. Aleksandra Adamska już tak nie wygląda! [FOTO]

Aleksandra Adamska była jedną z gwiazd tegorocznej gali wręczenia Telekamer. Gwiazda seriali "Skazana" oraz "Pati" pojawiła się na wydarzeniu w odświeżonej fryzurze. Po jej długich i ciemnych włosach nie ma już śladu!

26. plebiscyt Telekamer "Tele Tygodnia"

W czwartek, 25 maja po raz kolejny wręczono Telekamery – prestiżową nagrodę, którą od 1998 roku przyznają czytelnicy magazynu "Tele Tydzień". Statuetka za program rozrywkowy powędrowała do twórców programu "Nasz nowy dom", który do tej pory prowadziła Katarzyna Dowbor. Telekamerę w kategorii Aktorka odebrała Agata Załęcka, a w kategorii Aktor – Andrzej Młynarczyk. Nagrodę otrzymali także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, wyróżniono ich za prowadzenie "Pytania na śniadanie".

Aleksandra Adamska zaskoczyła odmienionym wizerunkiem

Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru była Aleksandra Adamska, znana z seriali "Skazana" oraz "Pati". Choć 32-latka nie odebrała statuetki w kategorii Aktorka, do której była nominowana, to i tak udało jej się skraść uwagę fotoreporterów. Adamska zaprezentowała się na gali w odmienionej fryzurze. Trudno rozpoznać w niej Patrycję Cichy, czyli jedną z bohaterek hitowej produkcji Playera. Aktorka zdecydowała się skrócić włosy i przefarbować je na blond.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

"Pati ze Skazanej" zszokowała odmienionym wizerunkiem. Aleksandra Adamska już tak nie wygląda! [FOTO]

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

"Pati ze Skazanej" zszokowała odmienionym wizerunkiem. Aleksandra Adamska już tak nie wygląda! [FOTO]

fot. Podlewski/AKPA

"Skazana" z Telekamerą w kategorii Serial

Mnóstwo powodów do świętowania mieli twórcy "Skazanej", którym czytelnicy "Tele Tygodnia" przyznali nagrodę w kategorii Serial. Za kilka miesięcy na Playera trafi trzeci sezon popularnej produkcji. Wiadomo już, że zagrają w nim Gabriela Muskała i Leszek Lichota.

Obecnie Player pokazuje premierowe odcinki "Pati", spin-offu "Skazanej". To sześcioodcinkowa seria, która ma odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jedna z bohaterek popularnej serialu trafiła do więzienia.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Pati ze Skazanej" zszokowała odmienionym wizerunkiem. Aleksandra Adamska już tak nie wygląda! [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.