Patricia Kazadi odsłoniła biust przed obiektywem Kasi Dziurskiej: "Mocna, silna, kobieca" [ZDJĘCIE]

Patricia Kazadi wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. 34-latka podzieliła się efektami współpracy z Kasią Dziurską na Instagramie. Jej wpis poruszył wiele osób.

Patricia Kazadi w odważnej sesji zdjęciowej

Patricia Kazadi od lat jest obecna w mediach. Wszechstronnie utalentowana artystka chętnie udziela się w sieci, pokazując urywki z codzienności. Ostatnio 34-latka została bohaterką magazynu "Viva". Udzieliła szczerego wywiadu, wzięła udział w sesji zdjęciowej i pojawiła się na okładce czasopisma. Na swoim Instagramie opublikowała odważny kadr, który odsłonił jej ciało. Do zdjęcia dodała kilka słów na temat samoakceptacji, bodyshamingu i hejtu.

Czy wiesz, że co druga dziewczynka w Polsce nie akceptuje swojego ciała? 80% w ciągu ostatnich pięciu lat liczba dzieci i młodzieży, które są leczone z powodu zaburzeń depresyjnych wzrosła o ponad 100 procent! Najmłodsza dziewczynka, która popełniła samobójstwo z powodu bodyshamingu i hejtu miała 9 lat . Wiedząc co się dzieje nie chce stać obok bezczynnie. Uważam, że dzieci nie są odpowiednio przygotowywane do tego co czyha na nie w internecie. Lekcja wychowawcza zamiast od odrabiania lekcji na inny przedmiot powinna być od rozmów na temat zachodzących zmian w ciele, mózgu, zdrowia psychicznego, czym jest hejt czym opinia? Poczucie własnej wartości - dzieci i młodzież w wieku dojrzewania często czują się odrzuceni chcę żeby wiedzieli, że nie są sami - w tym jest moja rola - ale też mogą jeśli chcą się otworzyć i z kimś o swoich problemach porozmawiać - żeby umieli zakomunikować ten problem rodzicom. Dlatego Na takie spotkania będę jeździć z psychologami, którzy w profesjonalny sposób o tym opowiedzą. Miałam już kilka takich spotkań, opowiedziałam o nich - to jaką ilość zgłoszeń otrzymałam - świadczy o zapotrzebowaniu.
Musimy ze sobą rozmawiać, nie chować się za ekranem naszych telefonów czy komputerów. Więcej empatii więcej ciepła, życzliwości - to mój cel - czytamy pod zdjęciem.

Patricia Kazadi w obiektywie Kasi Dziurskiej

Autorką sesji zdjęciowej Patricii Kazadi jest Katarzyna Dziurska, zwyciężczyni programu „Perfect Picture” w TVN7. Śmiałe ujęcia zrobiły niemałe wrażenie na internautach, którzy nie szczędzili komplementów. Temat poruszony przez 34-latkę zmusił wiele osób do zastanowienia. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy pełnych słów wsparcia.

Cudowna i wspaniały post

Wspaniale opisane, powino się człowieka oceniać nie tylko na zewnątrz i walczyć z tym chorym hejtem. Jesteś wielka

Piękne i mądre słowa BRAWO

Piękne zdjęcie i wspaniały post - czytamy w komentarzach.

Patricia Kazadi pokazała się w naturalnej fryzurze. Fani zaskoczeni! "To Twoje naturalne włosy?" [FOTO]
Patricia Kazadi podzieliła się z fanami efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem pojawiła się w zmysłowej stylizacji, która robi wrażenie. Spore zaskoczenie wśród internautów wywołała fryzura 34-latki, która pozowała w swoich...

Oceń ten artykuł 19 73

Ogólna ocena Patricia Kazadi odsłoniła biust przed obiektywem Kasi Dziurskiej: "Mocna, silna, kobieca" [ZDJĘCIE] to: 20% / 100%, uzyskana z: 92 głosów.