Patricia Kazadi podzieliła się swoim szczęściem. Pod publikacją posypały się gratulacje!

Patricia Kazadi regularnie udziela się w sieci. Ostatnio na Instagramie pokazała się w obłędnej stylizacji, którą ubrała na wyjątkową okazję. 34-latka została wyróżniona na gali Kobieca Marka Roku 2022.

Patricia Kazadi dzieli się swoim sukcesem

Patricia Kazadi od lat jest obecna w mediach. Wszechstronnie utalentowana artystka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z obserwatorkami i obserwatorami. Regularnie publikuje relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych, nie boi się również poważniejszych publikacji, które poruszają tematy społeczne. Ostatnio 34-latka postanowiła podzielić się ogromnym sukcesem. Została wyróżniona tytułem Kobieca Marka Roku 2022 za bycie Inspiracją

To ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Z całego serca - ogromne dziękuję - wyznała artystka i dodała - Kazadi Talks Positive rośnie w siłę, moja działalność prospołeczna się poszerza o zagadnienia takie jak uświadamianie na temat endometriozy czy praca z młodzieżą - każdego dnia motywują mnie do wstania z łóżka i walki o to, co słuszne. Słowa mają niezwykłą moc rażenia, kilka dni temu straciłam kolegę, nie zdajemy sobie sprawy, co przechodzi druga osoba obok nas, czas być odpowiedzialnym. Więcej empatii, więcej wrażliwości i ciepła - o to apeluję i nad tym chcę wspólnie z Wami pracować.

Patricia Kazadi w obłędnej stylizacji

Patricia Kazadi na gali wręczenia nagród Kobieca Marka Roku 2022 zaprezentowała się w obłędnej stylizacji. Autorką kreacji jest Viola Piekut. Długa suknia w kolorze ciemnej zieleni robi ogromne wrażenie, a fani z entuzjazmem komplementują swoją ulubienicę:

Piękna
Jak milion dolarów!
Jesteś Patrycjo Mega
Obłędna stylizacja
Piękność
Ale ślicznie wyglądasz - czytamy w komentarzach.

Patricia Kazadi pokazała się w naturalnej fryzurze. Fani zaskoczeni! "To Twoje naturalne włosy?" [FOTO]
Patricia Kazadi podzieliła się z fanami efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem pojawiła się w zmysłowej stylizacji, która robi wrażenie. Spore zaskoczenie wśród internautów wywołała fryzura 34-latki, która pozowała w swoich...

Marta Wierzbicka stanęła przed obiektywem w bieliźnie. Fani zachwyceni: "Idealnie Pani wygląda!" [WIDEO]
Marta Wierzbicka opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, które spotkało się z niezwykle entuzjastyczną reakcją fanów. 31-latka przed obiektywem pojawiła się w bieliźnie. Pod publikacją aktorki posypały się komplementy.

Oceń ten artykuł 0 2