Patricia Kazadi wie, jak zrobić wrażenie na fanach! "Jesteś absolutnie seksbombą" [FOTO]

Patricia Kazadi opublikowała zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie na Instagramie! Zmysłowe selfie zgarnęło mnóstwo wirtualnych serduszek i komplementów. "Jesteś przepiękna!" - zachwyca się jeden z internautów.

Patricia Kazadi promuje nowy singiel na Instagramie

Patricia Kazadi jest wszechstronnie utalentowaną artystką. Jej role Jagny w "Ranczu" czy Reri w serialu "Bodo" zyskały ogromną sympatię tysięcy widzów. Podobnie było z innymi postaciami, w które wcielała się w rozmaitych produkcjach teatralnych, serialowych i telewizyjnych. 35-latka uwielbia wyzwania i nie ogranicza się jedynie do aktorstwa. Z dużym zaangażowaniem podchodzi również do rozwoju swojej kariery muzycznej. Ostatnio premierę miał jej kolejny singiel "SAY IT BWOY".

Patricia Kazadi pokazała czarno-białe zdjęcie. Fani: "Wspaniale wyglądasz"

W związku z promocją nowego utworu, Kazadi zamieściła na swoim Instagramie czarno-biały kadr. Pozuje na nim w topie bez ramiączek, patrząc wprost w obiektyw aparatu. Zmysłowe selfie przyciągnęło uwagę fanów, którzy pozostawili pod publikacją mnóstwo serduszek i wiele komentarzy. We wpisach obserwatorzy pisali nie tylko o muzycznej twórczości 35-latki. Komentowali również jej wyjątkową urodę.

Słuchałem przed chwilą. Super piosenka.

Jesteś przepiękna!!

Jak ja nie mogę doczekać się albumu bardzo

Przepięknie Pani tu wyglada

Wspaniale wyglądasz, jesteś absolutnie seksbombą

Zjawiskowa

Wyglądasz bosko

Patricia Kazadi ogłosiła radosną nowinę. Przypuszczenia fanów okazały się prawdą! "Spełniło się moje wielkie marzenie"
Patricia Kazadi spełniła marzenie z dzieciństwa. Artystka podzieliła się swoim szczęściem z fanami. Na Instagramie wyznała: "Łezki wzruszenia na polikach mam cały czas...".

Oceń ten artykuł 0 0