Paulina Krupińska dziękuje za gratulacje ciąży. Nie zostawiła wątpliwości, czy znowu zostanie mamą!

Fani zaczęli ostatnio zasypywać Paulinę Krupińską wiadomościami dotyczącymi ciąży. Wielu z nich, przekonanych o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka, zdążyło już pogratulować gospodyni "Dzień dobry TVN". Teraz żona Sebastiana Karpiela-Bułecki oficjalnie zabrała głos. Swoją wypowiedzią nie zostawiła wątpliwości!

Paulina Krupińska – dzieci

Paulina Krupińska, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012 i gospodyni porannego pasma „Dzień dobry TVN”, już od niemal dekady związana jest z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Pobrali się w 2018 roku, po czterech latach bycia razem. Zakochani doczekali się razem dwojga dzieci. Ich córka Antonina ma już 8 lat, syn Jędrzej skończył natomiast w tym roku 6 latek.

Małżeństwo gwiazdy „Dzień dobry TVN” i lidera formacji Zakopower wzbudza ogromne emocje, dlatego nie dziwi, że w przestrzeni internetowej co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia na temat życia prywatnego pary. Krupińska i Karpiel-Bułecka niechętnie jednak o nim opowiadają. Dopiero niedawno po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu.

Prawda o małżeństwie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki wyszła na jaw. "Ma przerąbane"
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przerwali milczenie i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, który nie pozostawił wątpliwości, co dzieje się w ich małżeństwie. Dotąd nie wszyscy wiedzieli, jak wyglądają relacje pary...

Paulina Krupińska jest w ciąży?

Paulina Krupińska bardzo ceni sobie kontakt z fanami, dlatego na bieżąco informuje ich o nowinkach ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już przeszło 440 tysięcy obserwujących, do których teraz postanowiła zwrócić się z ważną wiadomością. 36-latka nie kryła wdzięczności.

Chciałabym podziękować osobom, które każdego dnia piszą do mnie tyle ciepłych, miłych słów. Jest to bardzo budujące. W internecie są też dobrzy ludzie. Niektórzy twierdzą, że siła kobiet nie istnieje i to jest tylko czcza gadanina. Ja tutaj każdego dnia mam dowód na to, że kobiety potrafią się wspierać i mówić sobie miłe słowa, za co bardzo, bardzo dziękuję

– powiedziała w wideo zamieszczonym na InstaStories.

W dalszej części swojej wypowiedzi Krupińska postanowiła odnieść się do tematu… ciąży. Jak się okazuje, internauci zasypują ją gratulacjami. Modelka postawiła sprawę jasno.

Również dziękuję wszystkim tym osobom, które raz na jakiś czas piszą mi tutaj gratulacje dotyczące mojego stanu błogosławionego, bo przecież „tak wyglądam, bo jestem w ciąży”. Nie, nie jestem i nie planuję również ciąży w najbliższym czasie

– rozwiała wątpliwości.

Ukochana Sebastiana Karpiela-Bułecki przyznała, że takie wiadomości są dla niej mocno zastanawiające, bo – jak sama oceniła – na ciążę na pewno nie wskazuje jej ostatnie zmęczenie.

Nie da się tego zrzucić na to, że jestem wypoczęta i wyspana, bo nie jestem wypoczęta. Zaczął się już jakiś czas temu rok szkolny, wyspana też nie jestem, bo bardzo dużo pracuję, prawie zamieszkałam w studiu „Dzień dobry TVN”. Jak wiecie, często się tam pojawiam przez ostatnie tygodnie…

– zauważyła.

36-latka w minionych dniach rzeczywiście nie mogła szczególnie odpocząć od pracy. W „Dzień dobry TVN” w zeszłym tygodniu pojawiała się nie tylko w towarzystwie swojego stałego partnera, czyli Damiana Michałowskiego. Telewidzowie mogli zobaczyć też jej duet z Marcinem Prokopem.

Paulina Krupińska dziękuje za gratulacje ciąży. Nie zostawiła wątpliwości, czy znowu zostanie mamą!

fot. Instagram/@pkrupinska

Oceń ten artykuł 0 0