Paulina Krupińska o dietach: "Nigdy nie byłam na żadnej"

Przed rozpoczęciem swojej kariery telewizyjnej Paulina Krupińska pracowała w modelingu. Niedawno podzieliła się informacjami na temat tego, czy kiedykolwiek stosowała specjalną dietę oraz jakie były jej metody przygotowań do pokazów mody.

fot. East News/Wodzynski
fot. East News/Wodzynski

Paulina Krupińska – kariera

Paulina Krupińska uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych postaci w polskim show-biznesie. W 2012 roku zdobyła prestiżowy tytuł Miss Polonia, co stało się początkiem jej kariery w mediach. Ostatecznie dołączyła do zespołu TVN, gdzie stała się znaną twarzą dzięki prowadzeniu programu "Dzień dobry TVN". Od 2018 roku jest w związku małżeńskim z Sebastianem Karpiel-Bułeckim, muzykiem i założycielem zespołu "Zakopower".

Krupińska o byciu modelką: byłam jedną z tych największych

Paulina Krupińska udzieliła ostatnio wywiadu dla Plejady. Prowadząca rozmowę zapytała prezenterkę "Dzień dobry TVN", jakie podejście do słodyczy ma jej rodzina i czy zdarza im się jeść słodkości. 36-latka odpowiadając na to pytanie, nawiązała do czasów, gdy była modelką i zdradziła, czy stosowała w tym okresie diety:


U nas wszyscy są łasuchami, jeżeli chodzi o słodycze. I też nie uważam, żeby to był jakikolwiek grzech. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Nigdy nie byłam na żadnej diecie. Znaczy byłam maksymalnie 3 godziny. Jak byłam modelką, to byłam jedną z tych największych wśród modelek. Mój ówczesny chłopak, który był sportowcem, powiedział: Słuchaj Paulina, jest taka dieta kefirowa, że się pije kefir przez 3 dni. A ja się szykowałam do bardzo ważnego pokazu mody w Barcelonie. Proszę Cię, po 3 godzinach, a wypiłam z 2 butelki kefiru, powiedziałam koniec tej diety. Wolałam wyjść na rower i pobiegać niż się męczyć rzeczami, które mi nie smakują.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wychowują dwójkę dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka  wychowują dwoje dzieci: 8-letnią Antoninę i 6-letniego Jędrzeja. Ich życie prywatne toczy się pomiędzy stolicą kraju a malowniczym regionem Podhala. Prezenterka i muzyk mają dwa domy: jeden w Warszawie, a drugi w Kościelisku.

Paulina Krupińska w naturalnym wydaniu. Tak wygląda bez makijażu! [FOTO]
Paulina Krupińska lata temu została okrzyknięta najpiękniejszą Polską i otrzymała tytuł Miss Polonia. Ostatnio celebrytka pokazała internautom, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Z makijażem czy bez - Paulina zachwyca urodą!

Oceń ten artykuł 0 0