Paulina Sykut-Jeżyna bez stanika i makijażu. Dziennikarka oczarowała internautów

Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła na swój Instagram fotografię, na której pokazała się w naturalnym wydaniu. Dziennikarka postanowiła bowiem zrezygnować z mocnego makijażu i... stanika! Pod zdjęciem posypały się komplementy.

Paulina Sykut-Jeżyna i Instagram

View this post on Instagram

A post shared by Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Paulina Sykut-Jeżyna, czyli dziennikarka ciesząca się sporą popularnością także w sieci, postawiła na naturalność! Gwiazda stacji Polsat zaprezentowała się bowiem internautom w wersji sauté, rezygnując z mocnego makijażu. Na zamieszczonej fotografii Paulina Sykut-Jeżyna pozuje w białym topie odsłaniającym sporo jej ciała, a prawe ramię okrywa różowym swetrem. Uwagę zwraca dość głęboki dekolt odsłaniający jej biust, a także fakt, iż dziennikarka zrezygnowała ze stanika. Całość uzupełnia kolorowy wianek na głowie uśmiechniętej prezenterki.

Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu

Paulina Sykut-Jeżyna w naturalnym wydaniu to widok, który nie mógł zostać niezauważony w sieci. Pod najnowszym zdjęciem dziennikarki internauci pozostawili mnóstwo pochlebnych komentarzy, niejednokrotnie wspominając o nieprzeciętnej urodzie gwiazdy:

Pierwszy raz widzę, że pani jest bez makijażu. Ślicznie wyglądasz,

Piękny, letni, radosny look,

Słowiańska uroda,

W makijażu lub bez zawsze piękna i młoda, wyglądasz na 25 lat.

Paulina Sykut-Jeżyna dołączyła do grona gwiazd, które chętnie pokazują się bez makijażu. Podobnymi fotografiami dzieliły się w mediach społecznościowych także m.in.: Joanna Liszowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Katarzyna Glinka.

View this post on Instagram

Cześć:)

A post shared by Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu. Gwiazda "Przyjaciółek" zrezygnowała z makijażu i pokazała siwe włosy
Joanna Liszowska wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcia, na których pokazała się w naturalnym wydaniu. Brak makijażu, a także siwe kosmyki szybko zwróciły uwagę internautów...

Marta Żmuda-Trzebiatowska w naturalnym wydaniu. "Nikt z nas nie jest doskonały"
Marta Żmuda-Trzebiatowska zdecydowała się na odważny kadr. Aktorka w swojej internetowej galerii opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fotografia w naturalnym wydaniu nie znalazła się tam jednak bez powodu....

Katarzyna Glinka chce zapoczątkować nowy trend. Namawia do zdjęć bez makijażu!
Większość celebrytek pokazuje na swoich kontach w mediach społecznościowych jedynie idealne kadry ze swojego życia. Katarzyna Glinka ma tego dość i zachęca kobiety do publikowania zdjęć bez...

 

Oceń ten artykuł 6 3

Ogólna ocena Paulina Sykut-Jeżyna bez stanika i makijażu. Dziennikarka oczarowała internautów to: 66% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze