Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak ćwiczy. Internauci zachwyceni płaskim brzuchem prezenterki

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Dziennikarka regularnie ćwiczy, co mogliśmy zobaczyć niedawno na jej Instagramie. Fani nie mogli oderwać wzroku od jej płaskiego brzucha.

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca formą

Paulina Sykut-Jeżyna to prezenterka telewizyjna, która popularność zyskała m.in. dzięki udziałowi w programach rozrywkowych, takich jak "Must Be the Music", czy "Taniec z gwiazdami". Dziennikarka cieszy się ogromną popularnością także w sieci, gdzie jej instagramowy profil obserwuje ponad 300 tysięcy osób.

Każdy fan prezenterki, który uważnie śledzi jej media społecznościowe wie, że Paulina Sykut-Jeżyna regularnie ćwiczy, aby zachować idealną figurę. W najnowszym poście na swoim Instagramie dziennikarka opublikowała krótki filmik z treningu. Mogliśmy na nim zobaczyć wysportowany brzuch celebrytki, który zrobił furorę wśród internautów.

Sportowy piątek. Dzisiaj wjechały gumy, ketle, hantle

- napisała

"Co za ciało..."

Dziennikarka zachwyciła wielbicieli swoją rewelacyjną sylwetką. Wielu internautów wyraziło podziw dla tak systematycznych treningów prezenterki. Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa, że dojście do takiej formy kosztuje ją wiele wysiłku, a trenerka nie odpuszcza. Widzimy jednak, że efekty są powalające.

Cudowna

Pięknie wyglądasz

Najlepsza

Fenomenalna figura! Jest Pani boska

- czytamy pod postem

Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu sprzed lat. Prezenterka jest nie do poznania!
Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała w swojej internetowej galerii wyjątkowe zdjęcie. Prezenterka pokazała, jak wyglądała 18 lat temu. Gwiazda Polsatu jest nie do poznania!

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę! Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze
Paulina Sykut-Jeżyna dała się ponieść letniemu szaleństwu i postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Wybór padł na włosy, które teraz mają zupełnie inny kolor. Gwiazda efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani zasypali ją komplementami.

Oceń ten artykuł 0 6
Komentarze