Paulina Sykut-Jeżyna swobodnie prezentuje zgrabne ciało, pozując w strojach kąpielowych. To nagranie to hit! "Jest co podziwiać" [WIDEO]

Paulina Sykut-Jeżyna znów zbiera komplementy na Instagramie! Przebywająca na wakacjach dziennikarka właśnie wrzuciła do sieci nowy filmik, na którym prezentuje zgrabną sylwetkę, pozując w kilku strojach kąpielowych. Jak wyszło? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Paulina Sykut-Jeżyna w strojach kąpielowych

Paulina Sykut-Jeżyna swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała m.in. w… programie: „Idol”! Późniejsza gwiazda telewizji Polsat w 2003 roku wzięła udział w 2. edycji show, jednak ostatecznie nie weszła do finału. Następnie Paulina Sykut prowadziła w TV4 program: „Muzyczne listy”, a od 2007 roku prezentuje prognozy pogody we wspomnianym już Polsacie. Paulina Sykut-Jeżyna jest również doskonale znana widzom projektu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który współprowadzi wraz z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską. Już wiadomo, że jesienią program znów zagości w TV, a dziennikarka ponownie zasili grono gospodarzy. Nic więc dziwnego, że żona przedsiębiorcy Piotra Jeżyny i mama kilkuletniej Róży wykorzystuje czas wakacji na „ładowanie akumulatorów”. Na Instagramie od pewnego czasu pojawiają się nowe zdjęcia i filmiki z podróży prezenterki do Grecji – właśnie tam Paulina Sykut-Jeżyna korzysta z urlopu, a w podróży towarzyszą jej najbliżsi. Obok zwiedzania nie zabrakło również czasu na błogie lenistwo i… spontaniczną rewię mody! Paulina Sykut-Jeżyna niedawno opublikowała krótkie nagranie, na którym prezentuje się w strojach kąpielowych. Efekt? Zobaczcie wideo poniżej!

Paulina Sykut-Jeżyna na wakacjach przed „Tańcem z Gwiazdami”

Paulina Sykut-Jeżyna wybrała kilka kompletów, w których wyglądała fantastycznie! Prezentację rozpoczęła od dość odważnego „zagrania”, pozując tyłem do kamery. Tak więc instagramowa publiczność mogła podziwiać zgrabne ciało gwiazdy odziane w strój wiązany na plecach i odsłaniający naprawdę sporo. Jaka była reakcja internautów? Komentarze pozostawione przez nich pod postem wskazują na jedno!

Jest co podziwiać. Figurkę Paulinko masz rewelacyjną.

Bosko!

Ależ zgrabność i kobiecość. Pięknie Pani Paulino.

Jesteś przepiękną kobietą.

Fantastyczna figura.

Jakie ciało! Szacun za pracę.

Paulinko, powinnaś zostać modelką, masz super figurę i cudowny uśmiech

– to tylko kilka z wielu komplementów pozostawionych pod najnowszym postem dziennikarki.

Paulina Sykut-Jeżyna już wkrótce powita nowych uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Kto tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie i będzie walczył o „kryształową kulę”? Będą to m.in.: Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Jamala i wielu innych. Czekacie na nowy sezon: "TzG"?

"Taniec z Gwiazdami 13". Już wiadomo, kto z kim zatańczy! Polsat ujawnił pary
Poznaliśmy pełny skład trzynastej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Kto z kim zatańczy na parkiecie? Wiele wskazuje na to, że kolejna odsłona tanecznego show będzie naprawdę gorąca!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze