hity na MAXXa
hity na MAXXa

Paweł Domagała przerwał milczenie. Już jasne, co z jego dalszym udziałem w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W miniony piątek część widzów mogła być mocno zaskoczona nieobecnością Pawła Domagały w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Zamiast niego za stołem jurorskim zasiadła Joanna Liszowska. Polsat nie ujawnił konkretnego powodu takich zmian. Teraz głos zabrał sam juror.

Paweł Domagała zniknął z „Twoja twarz brzmi znajomo”

W zeszłym tygodniu Polsat pokazał piąty odcinek dziewiętnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” – swojego flagowego muzycznego widowiska z udziałem gwiazd. W miniony piątek w programie nieoczekiwanie zabrakło Pawła Domagały. Zamiast niego za stołem jurorskim obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zjawiła się Joanna Liszowska – uczestniczka drugiej edycji „TTBZ”, która w przeszłości miała już jednoodcinkowy epizod z jurorowaniem.

O tym, że Paweł Domagała nie pojawi się w „Twoja twarz brzmi znajomo”, Polsat poinformował jeszcze przed emisją ostatniego wydania show. W oficjalnym komunikacie nie podano jednak zbyt wielu konkretów. Stacja przekazała jedynie, że juror nie mógł zjawić się na nagraniach. Zapewniono też, że zjawienie się Joanny Liszowskiej to tylko chwilowe zastępstwo.

Paweł Domagała komentuje nieobecność w „TTBZ”

W końcu do sprawy odniósł się sam zainteresowany. W rozmowie z „Super Expressem” juror „Twoja twarz brzmi znajomo” nie pozostawił wątpliwości, co było powodem jego nieobecności na zdjęciach do piątego odcinka. W dniu nagrań miał inne zobowiązania.

Miałem koncert

– wyjawił zięć Andrzeja Grabowskiego.

Co zaś z powrotem Domagały do programu? Jego odpowiedź na pytanie o to, czy widzowie zobaczą go w następnym odcinku, była krótka i jednoznaczna.

Tak, oczywiście

– potwierdził.

Przypomnijmy jeszcze, że w tym tygodniu uczestnicy „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią na scenie w następujących wcieleniach:

  • Magdalena Kumorek jako Lady Gaga,
  • Pola Gonciarz jako Sinéad O’Connor,
  • Jagoda Szydłowska jako Alicia Keys,
  • Jakub Gąsowski jako Andrzej Zaucha,
  • Ewelina Flinta jako Pharrell Williams,
  • Marcin Januszkiewicz jako Reni Jusis,
  • Nick Sinckler jako Doja Cat,
  • Kuba Szmajkowski jako Phil Collins.

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Paweł Domagała przerwał milczenie. Już jasne, co z jego dalszym udziałem w "Twoja twarz brzmi znajomo" to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.