Paweł Domagała znika z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wraca dawna jurorka i uczestniczka [FOTO]

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". W nowym odcinku programu zabraknie jednego z dotychczasowych jurorów. Polsat potwierdza, kto zajmie miejsce Pawła Domagały.

Joanna Liszowska zajmie miejsce Pawła Domagały

„Twoja twarz brzmi znajomo” to muzyczny program z udziałem gwiazd, który gości na antenie Polsatu od 2014 roku. Obecnie trwa dziewiętnasta już edycja show. Jej uczestnikami są: Ewelina Flinta, Jakub Gąsowski, Pola Gonciarz, Marcin Januszkiewicz, Magdalena Kumorek, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski oraz zwyciężczyni castingu Jagoda Szydłowska.

W piątek Polsat pokaże kolejny odcinek tego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo”, tym razem w całości poświęcony największym filmowym przebojom. W środę stacja opublikowała zwiastun programu, w którym spostrzegawczy widzowie dopatrzyli się czegoś ciekawego. W jury, obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego, ku zdziwieniu wszystkich pojawiła się Joanna Liszowska.

Paweł Domagała znika z „Twoja twarz brzmi znajomo”

Teraz już oficjalnie potwierdzono, że aktorka znana m.in. z „Przyjaciółek” wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo” w roli nowej jurorki. W nowym wydaniu programu zabraknie Pawła Domagały, który z formatem związany jest od poprzedniej edycji. Fani autora hitu „Weź nie pytaj” nie muszą jednak się martwić. To tylko chwilowe zastępstwo. Jak wyjaśnia Polsat, Domagała „nie mógł być obecny na nagraniu” akurat tego odcinka.

Przypomnijmy, że Joanna Liszowska była już jurorką w „Twoja twarz brzmi znajomo”. W piątym odcinku dziewiątego sezonu zastępowała nieobecną wówczas Małgorzatę Walewską. Wcześniej gwiazda „Przyjaciółek” była uczestniczką drugiej, pokazywanej jesienią 2014 roku edycji muzycznego show. Zajęła wówczas trzecie miejsce. Telewidzowie mogli oglądać ją również w świątecznym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” z 2021 roku.

Oceń ten artykuł 0 0