Pharrell Williams domaga się wolności dla wszystkich! Mocny przekaz w nowym klipie "Freedom"

Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk Pharrella Williamsa pod tytułem "Freedom". Ostatnio artysta wywoływał u słuchaczy uśmiechy dzięki piosence "Happy", a teraz skłania ich do przemyśleń na poważne tematy. Oglądając klip wyruszamy z nim w podróż po całym świecie.

Amerykański wokalista i raper Pharrell Williams nakręcił wzruszające wideo do swojej nowej piosenki "Freedom". Dramatyczne obrazy, jakie artysta nam prezentuje sprawiają, że manifest zawarty w tekście staje się jeszcze mocniejszy.

"Twoje imię to Free, a nazwisko to Dom" śpiewa Pharrell. Piosenkarz dotyka ciężkich dla świata tematów, takich jak wyzyskiwanie ludzi w pracy czy wojny. Na swoim Instagramie i Facebooku Williams pisze: "Nie obchodzi mnie kim jesteś, skąd jesteś, ani ile masz pieniędzy. Zasługujesz na WOLNOŚĆ."

Swoją szlachetną myślą Pharrell obejmuje wszystkie kontynenty. Na teledysku zobaczyć możemy m.in. Azję i Afrykę, a wszyscy ludzie postawieni są na równi. Ich problemy są tak samo ważne, a piękno życia zachwyca zarówno w Ameryce,  jak i w najdalszych zakątkach świata.

Obejrzyjcie sami i posłuchajcie, co Pharrell Williams ma nam do powiedzenia!

Oceń ten artykuł 12 1

Ogólna ocena Pharrell Williams domaga się wolności dla wszystkich! Mocny przekaz w nowym klipie "Freedom" to: 92% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze