hity na MAXXa
hity na MAXXa

Pierwsze oficjalne wyjście Miley i Liama od czasu rozstania!

Miley i Liam niedawno zaręczyli się po raz drugi, a kilka dni temu Miley została zaproszona na rodzinny obiad z bliskimi swojego byłego-obecnego narzeczonego. To pierwsze oficjalne zdjęcia pary od czasu ich rozstania.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się w 2012 roku i przez długi czas nie zanosiło się na to, by kiedykolwiek jeszcze do siebie wrócili. Od kilku miesięcy w sieci zaczęły pojawiać się jednak zdjęcia, na których paparazzi uchwycili byłych narzeczonych, a w końcu Miley ponownie zaczęła nosić pierścionek zaręczynowy od Liama. Niedawno australijski aktor sprezentował znanej ostatnio głównie ze skandali Miley nowy pierścionek, co ostatecznie potwierdziło plotki o ich powrocie do siebie.

W ubiegły piątek para po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się w miejscu publicznym od czasu rozstania. Miley i Liam wybrali się razem do wegańskiej restauracji Gracias Madre w Los Angeles. Na obiedzie w hollywoodzkiej restauracji pojawili się także bracia Liama i żona jednego z nich.

For all you assuming I tell lies...#MileyCyrus #TheHuntsman #liamhemsworth pic.twitter.com/uAYxsm0TWk

Twitter https://twitter.com/kduhh/status/71973658897287168

Miley and Liam are at this premiere together and I met them both I'm literalllyyyyyyyyyy dying. #TheHuntsman
Twitter https://twitter.com/kduhh/status/71973329209473024

W sieci pojawiły się dzisiaj natomiast zdjęcia zamieszczone przez fankę pary, na których dziewczyna pozuje zarówno z Miley, jak i z Liamem, z którymi udało jej się zrobić selfie na premierze filmu „Huntsman: Winter’s War”. Wydarzenie miało miejsce dziś w nocy i to pierwsze oficjalne wydarzenie, na którym para pojawiła się razem od kilku lat. Zobaczcie zdjęcia!

New pic of Liam Hemsworth with Miley Cyrus out in LA on April 8th [#liamhemsworth #mileycyrus]

A photo posted by TheHungerGames update account (@panemupdate) on

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Pierwsze oficjalne wyjście Miley i Liama od czasu rozstania! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.