hity na MAXXa
hity na MAXXa

Pierwsze urodziny wnuka Magdy Gessler bez babci! Gdzie była znana restauratorka?

Wnuk Magdy Gessler skończył rok. Uroczystość odbyła się bez obecności babci, która w tym czasie świętowała swoje urodziny w Hiszpanii.

Magda Gessler, fot. AKPA/Kurnikowski
Magda Gessler, fot. AKPA/Kurnikowski

Wnuk Magdy Gessler skończył roczek!

Magda Gessler w show-biznesie zasłynęła głównie za sprawą „Kuchennych rewolucji”, które szturmem opanowały cały kraj. Widzowie pokochali charyzmę kobiety, która na ekranach wielu domów gości już od blisko 15 lat. Znana osobowość telewizyjna prywatnie jest mamą dwójki dzieci pierworodnego — Tadeusza i młodszej Lary. Od kilku lat spełnia się również w roli babci. Synek Tadeusza Müllera przyszedł na świat dzień przed urodzinami babci – 9 lipca, co uwzględnił jego tata, składając życzenia 71-latce:

Wszystkiego najcudowniejszego w życiu, jak wnuczek Tony, którego dostałaś rok temu - 9 lipca — napisał.

Fot. Zrzut ekranu/Instagram/@magdagessler_official

Magdy Gessler zabrakło na pierwszych urodzinach wnuka, ponieważ tego samego dnia wyprawiła huczne przyjęcie w Hiszpanii. 

Tadeusz Müller przygotował tort własnej roboty

Tadeusz Müller na co dzień zajmuje się prowadzeniem licznych restauracji. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania kucharz promujący zdrową żywność, a w szczególności kuchnię wegańską. W mediach społecznościowych relacjonował pierwsze urodziny swojego syna, a także całość przygotowań. Własnoręcznie wykonał dla niego od podstaw tort, a sam proces krok po kroku uwiecznił na zdjęciach.

Pierwsze urodziny wnuka Magdy Gessler bez babci! Gdzie była znana restauratorka?

Fot. Zrzut ekranu/Instagram/@tadeusz_muller

Przyrodnia siostra Tadeusza, Lara, doczekała się już dwójki dzieci. Nena urodziła się 21 października 2020 roku, zaś dwa lata później, 12 września, na świecie pojawił się Bernard. Magda Gessler bierze czynny udział w opiece nad wnuczętami. W mediach społecznościowych nie brakuje uroczych kadrów z dziećmi w roli głównej.

Oceń ten artykuł 0 0