Piotr Gąsowski w łóżku z Katarzyną Skrzynecką. Aktor pokazał zaskakujące zdjęcie [FOTO]

Piotr Gąsowski wrzucił na Instagrama archiwalne zdjęcie, na którym jest w łóżku z Katarzyną Skrzynecką. Aktor w podpisie nawiązał także do premiery filmu "365 dni. Ten dzień".

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka w "TTBZ"

Piotr Gąsowski od początku jest gospodarzem programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor prowadzi ten hit Polsatu wraz z dziennikarzem, Maciejem Dowborem. Z kolei Katarzyna Skrzynecka była uczestniczką pierwszej edycji show, którą zwyciężyła kapitalnym wykonaniem utworu Andrei Bocellego i Sarah Brightman pt. "Time to Say Goodbye". Od drugiej odsłony nieprzerwanie zasiada w jury programu.

Piotr Gąsowski w łóżku z Katarzyną Skrzynecką. O co chodzi?

Piotr Gąsowski wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, które mocno zaskoczyło jego obserwatorów. Wszystko dlatego, że aktor pozuje na nim w łóżku, a obok niego leży Katarzyna Skrzynecka.

58-latek szybko rozwiał wszelkie wątpliwości i wyjaśnił, że archiwalna fotografia pochodzi z planu "Magazynu Kryminalnego 997", który niegdyś był hitem TVP. W podpisie do kadru nawiązał też do niedawnej premiery kolejnej ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej pt. "365 dni: Ten dzień".

Ja też mam swoje... 365 Dni... z Katarzyną Skrzynecką. A nawet... 997, bo tak nazywał się program Michała Fajbusiewicza, z którego pochodzi ten kadr!

– napisał aktor.

Gospodarz "TTBZ" podzielił się również kilkoma wspomnieniami z planu tego programu:

Grał tam jeszcze Paweł Wawrzecki, któremu bałamuciłem żonę… tzn. Kasię! A może było odwrotnie… Nie pamiętam, gdyż było to… Bagatela… ok. 20 lat temu!!! Kasiu! Dlaczego wtedy nie było Netflixa?! Może nasze kariery nabrałyby pikantniejszych kolorów?! Haha. Buźka serdeczna!!!

– dodał.

Internauci zareagowali na zdjęcie Gąsowskiego

Użytkownicy sieci z dystansem podeszli do wpisu Piotra Gąsowskiego i szybko wyłapali jego żart. Pod postem aktora i prowadzącego "Twoją twarz..." pozostawili wiele humorystycznych komentarzy:

Widzę szalone podobieństwo pomiędzy aktorem z "365 dni", a Tobą!

Padłam, haha

Tego już nic nie przebije

To jest lepsze niż 365 dni!

20 lat... A fryzura wciąż jakby ta sama... haha

– piszą internauci.

A Wy co o tym sądzicie?

Young Leosia w "Twoja twarz brzmi znajomo". Karolina Pisarek rapuje hit "Szklanki" [WIDEO]
Karolina Pisarek w dziewiątym odcinku szesnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi jako Young Leosia. Jak modelka poradziła sobie z utworem "Szklanki"? Mamy fragment jej piątkowego występu.

Oceń ten artykuł 0 1