Piotr Mosak komentuje zdjęcia Roberta ze "Ślubu...". Takiej reakcji nikt się nie spodziewał! [FOTO]

Robert Żuchowski nie należy do grona osób, które relacjonują swoją codzienność w sieci. Nie oznacza to jednak, że zaniedbuje fanów. Na jego Instagramie co jakiś czas pojawiają się ujęcia z życia. Ostatnio pochawlił się, jakie zdjęcia zrobiła mu żona!

Robert Żuchowski w obiektywie żony. Piotr Mosak komentuje

Widzowie poznali Roberta Żuchowskiego ze Strzelna w 2021 roku. Wówczas emitowano szóstą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna dzięki udziałowi w eksperymencie zyskał nie tylko żonę, miłość i rodzinę. Uczestnik błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię fanów programu, którzy nawet po zakończeniu emisji z zaciekawieniem śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnio Robert pochwalił się zdjęciami, które wykonała Aneta. 

Okiem mojej żony

Ps. Wypatruję lepszej ceny węgla - zażartował Robert. Top Model na Ciebie czeka! - skomentował z przymrużeniem oka Piotr Mosak.

Nie tylko ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował fotografie autorstwa 32-latki. Pod publikacją błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy i miłych słów fanów: 

Super zdjęcie
Całkiem ładnie Cię ta żona widzi
Kadry uchwycone przez żonę rewelacja, zdolna żona, mąż model
Żona ma całkiem niezłe oko, bo ujęcie super
Żona ma bardzo dobre oko, super fotka
Kamera Pana lubi - twierdzą internauci. A jak Wam się podoba?

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski wzięli udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między uczestnikami błyskawicznie pojawiła się nić porozumienia, a widzowie od samego początku wróżyli im wspólne życie. W ich przypadku eksperci nie pomylili się. Po kilku tygodniach od zawarcia związku małżeńskiego Aneta i Robert postanowili kontynuować znajomość. Niedługo po emisji finałowego odcinka społecznego eksperymentu zakochani przyznali, że spodziewają się dziecka. A pod koniec minionego roku kobieta poinformowała fanów, że oficjalnie przyjęła nazwisko męża. Na początku lutego 2022 r. para z radością podzieliła się radosną nowiną o narodzinach syna - Mieszka. 

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali. Te pary złożyły przysięgi małżeńskie!
Widzowie poznali pary, które złożyły przysięgi małżeńskie w ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy eksperci dokonali słusznego wyboru? Czy relacje między uczestnikami przerodzą się w miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

Maciej ze "Ślubu..." opowiedział o sekrecie byłej żony: "To był jeden z najtrudniejszych momentów mojego życia"
Maciej Mikołajczak jest jednym z uczestników 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W drugim odcinku programu mogliśmy oglądać jego przygotowania do wesela. W pewnym momencie mężczyzna zdecydował się na szczere wyznanie. Przed kamerami...

Karol ze "Ślubu..." pokazał, jak wyglądał 10 lat temu. Reakcja jego ukochanej zaskoczyła internautów! [FOTO]
Karol Maciesz, którego widzowie pamiętają z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", regularnie udziela się w sieci. Ostatnio na swoim Instagramie zamieścił zaskakujący kadr sprzed 10 lat. Zdradził też, jak na to zdjęcie zareagowała jego...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze