Piotr Stramowski pogrążony w żałobie. "Spoczywaj w pokoju"

Piotr Stramowski podzielił się za pośrednictwem Instagrama niezwykle smutną wiadomością. 36-letni aktor poinformował o stracie bardzo bliskiej mu osoby. Ta śmierć to bolesny cios także dla Katarzyny Warnke.

Piotr Stramowski żegna przyjaciela

Piotr Stramowski za pośrednictwem swojego obserwowanego przez 170 tysięcy osób profilu na Instagramie przekazał niezwykle smutne wieści. 36-letni aktor poinformował fanów, że mierzy się ze stratą bardzo bliskiej mu osoby. Publikując galerię archiwalnych kadrów, we wzruszających słowach napisał o śmierci przyjaciela:

Żegnaj, Przemek. Dzięki ci za te kilka szalonych lat życia. Tego się nie zapomni

Uczestnik osiemnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” udostępnił swój wpis także na InstaStories, gdzie napisał: „Przemysław Świder R.I.P.”. Mężczyzna był wspólnym znajomym Stramowskiego i jego byłej partnerki Katarzyny Warnke. Ta pożegnała go w mediach społecznościowych kilka godzin wcześniej.

Bolesny cios dla Katarzyny Warnke

Śmierć Przemysława Świdra to bolesny cios również dla Katarzyny Warnke. 46-latka także zdecydowała się pożegnać go publicznie. Pod wspólną, opublikowaną w niedzielę na Instagramie fotografią, wyznała:

Odszedł Przemek, mój przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji. Przemek, kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci. Do zobaczenia! R.I.P.

Oceń ten artykuł 0 0