hity na MAXXa
hity na MAXXa

Początek miesiąca nie zachwyci każdego. Co szykuje los? Sprawdź horoskop tygodniowy!

W tym tygodniu skończy się maj, a rozpocznie czerwiec. Czy nowy miesiąc okaże się dobrym czasem dla wszystkich? Niektóre znaki zodiaku powinny przygotować się na szczególne zmiany w sferze finansów.

Horoskop – Koziorożec

Ten tydzień to ważny czas dla twoich finansów. Decyzje, które podejmiesz, będą przynosić skutki przez cały nadchodzący miesiąc. Kluczowe, aby teraz dobrze wszystko przemyśleć, żeby później nie musieć się stresować. W pracy będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi działaniami. Żadna niespodziewana sytuacja nie zakłóci porządku, nad utrzymaniem którego pracujesz. W relacjach popracuj nad tym, jak rozumiesz siebie. Twoje potrzeby w ostatnim czasie mogły być zepchnięte na drugi plan.

Horoskop – Wodnik

Z uwagą patrz na swój portfel – może nadarzyć się fałszywa "superokazja", która sprawi, że sporo stracisz. Dokładnie czytaj wszystkie druki i analizuj oferty, na pierwszy rzut oka wydające się atrakcyjne. W pracy dziać będzie się całkiem sporo – zwracaj uwagę na swoje działania, aby nie popełnić żadnej pomyłki. Wykonanie wszystkich zadań zapewni ci spokój i uznanie w oczach współpracowników. W relacjach dobry moment dla wszystkich samotników – aura sprzyja poznawaniu intrygujących ludzi.

Horoskop – Ryby

Sfera finansów jest dla ciebie sprzyjająca. Niewykluczone, że początek miesiąca przyniesie wpływy większe, niż było to zakładane wcześniej. W pracy konieczne będzie obranie innej perspektywy na sprawy, którymi musisz się zająć. Weź oddech, zastanów się jeszcze raz, dzięki temu znajdziesz odpowiednie rozwiązanie tego, co cię trapi. W relacjach czas na przemyślenia na temat tego, na jakim poziomie powinny zostać konkretne znajomości. Nie podejmuj decyzji pochopnie.

Horoskop – Baran

Finanse będą wymagały od ciebie teraz dużych nakładów samodyscypliny. Początek miesiąca szczególnie powinien być czasem, kiedy przykłada się uwagę do wydatków. Tym bardziej, że nieraz masz skłonność do nieroztropnych zakupów. W pracy nie bierz wszystkiego na swoje barki. Warto czasami odpuścić i przyznać, że nie jest się w stanie zrobić wszystkiego samemu. Nie bój się prosić o pomoc. W relacjach może być nieco chłodniej – staraj się nie obwiniać drugiej strony o całe zło.

Horoskop – Byk

Finansowo na początku miesiąca poradzisz sobie całkiem dobrze. Możesz liczyć na przychylność losu, postaraj się jednak nie stracić głowy, bo passa nie będzie trwać wiecznie. W pracy poświęć chwilę na ułożenie planu i pamiętaj, aby dobrze się go trzymać. Nadarzy się okazja, aby udowodnić swoje umiejętności i kompetencje. W relacjach dobry i harmonijny czas. Satysfakcjonujące spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Rozwój związków romantycznych.

Horoskop – Bliźnięta

W pełni korzystasz z trwającego sezonu Bliźniąt. W pełni zapanujesz nad finansami i z łatwością opracujesz plan wydatków na najbliższy czas. Żadna niespodziewana sytuacja nie powinna zburzyć tego ładu. W pracy staniesz przed koniecznością podjęcia decyzji. Wiąże się z nią zaufanie przełożonego. W ten sposób udowodnisz, że doskonale potrafisz wykonywać swoją pracę. W relacjach los wróży ci dobry czas, jednak ostrzega przed twoją własną zachłannością, która może tę łaskę sabotować.

Horoskop – Rak

W najbliższym czasie możesz osiągnąć sporo! Finanse ułożą się dobrze, nic przykrego nie wybije cię z określonego rytmu. Wykorzystaj ten czas, aby zbudować solidne fundamenty na cały miesiąc. W pracy skup energię na zadaniach, uważaj na rozkojarzenia i słowne przepychanki, które mogą obniżać twoje samopoczucie. W relacjach pojawi się sytuacja, która będzie testem dla twojego opanowania. Działaj w zgodzie ze sobą, a przejdziesz przez tydzień zwycięsko.

Horoskop – Lew

Fortuna zachęca, aby w tym tygodniu przede wszystkim ufać swojej intuicji. To ona jest kluczem do twojego sukcesu, szczególnie jeśli chodzi o finanse. Polegaj na swoim doświadczeniu i przeczuciu. W pracy zaangażuj do rozwiązania zadania cały zespół. Musisz zrozumieć, że nie posiadasz wiedzy absolutnej i czasami potrzebujesz pomocy. W relacjach doskonały czas na wszelkie podróże i wycieczki, które zacieśnią więzi między partnerami i przyjaciółmi. Możliwe zaproszenie na rodzinną uroczystość.

Horoskop – Panna

Z dystansem podejdź do kwestii finansowych. Początek miesiąca to ważny czas, o czym doskonale wiesz. Teraz lepiej skupić się na koniecznych wydatkach niż zerkać na oferty związane z rozrywkowymi zakupami. W pracy podejdź do przydzielonych ci zadań z ciekawością, bo dzięki temu ich wykonywanie przyniesie ci nieco więcej satysfakcji. W relacjach postaw na komunikację, dowiedz się czegoś o drugiej osobie, wykorzystaj to, aby sprawić jej miłą niespodziankę.

Horoskop – Waga

W ostatnim czasie w sferze finansów mogło wydarzyć się coś, co wytrąciło cię z równowagi. Los teraz kieruje swoje łaski w twoją stronę, aby ci to wynagrodzić. Korzystaj z tego bez obaw! W pracy czas decyzji, które będzie trzeba podjąć. Ufaj sobie i swojej silnej intuicji, a poprowadzisz wszystkie sprawy do końca, a później będzie można świętować niemały sukces! Dla samotnych serc jest to świetny czas do poznawania nowych osób. Wśród nich może pojawić się ktoś naprawdę interesujący!

Horoskop – Skorpion

Los sprzyja ci w sferze finansów. Niewykluczone, że w planach od jakiegoś czasu są większe zakupy, teraz będzie dobry moment, aby je zrealizować. Wpływy pozwolą ci odhaczyć kolejne plany. W pracy ważyć może się kwestia twojego awansu lub podwyżki. Zrób wszystko, aby przełożony nie miał wątpliwości. W relacjach zwróć uwagę na przyjaciół i to przede wszystkim na nich skup się w tym czasie. Ich wsparcie często okazuje się nieocenione. Czy potrafisz im za to podziękować?

Horoskop – Strzelec

Ten tydzień nie będzie bardzo zadowalający, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Lepiej nieco się wycofać i poczekać na odpowiedni moment do realizowania wymarzonych zakupów. Sielanka w tym momencie może wpędzić cię w tarapaty. Już niedługo wszystko się zmieni i ujrzysz nowe możliwości. W pracy śmiało podejmuj decyzje i realizuj zadania. Ze zdecydowaniem sięgaj po kolejne zyski, jakie oferuje ci miejsce zatrudnienia. W relacjach pojawi się okazja na przełamanie rutyny. Wzmocnij swoje więzi nieszablonowymi pomysłami na spędzanie czasu i próbowaniem nowych rzeczy.

Najwięksi ekstrawertycy ze znaków zodiaku. Rozpoczynamy sezon Bliźniąt!
Oficjalnie zakończył się sezon Byka i Słońce przeszło do kolejnego znaku. Teraz przyszedł czas na Bliźnięta, czyli osoby, które urodziły się między 21 maja a 20 czerwca. Mają wiele charakterystycznych cech, którym warto bliżej się przyjrzeć!

Oceń ten artykuł 0 0