Podano, kto zastąpi Norbiego w "Kole fortuny". Tak zareagował. "Uważam, że dobry wybór"

Do Norbiego dotarły wieści o nowym prowadzącym w "Kole fortuny". Kiedy usłyszał, kto ma go zastąpić w kultowym teleturnieju, zareagował w bardzo wymowny sposób. Swojemu następcy życzy jednego.

Norbi i Izabella Krzan poza „Kołem fortuny”?

Od dłuższego czasu mówi się o planowanych ponoć zmianach w teleturnieju „Koło fortuny”. Ostatnio portal wirtualnemedia.pl podawał, że prowadzący go dotychczas Norbert „Norbi” Dudziuk i Izabella Krzan pojawią się jeszcze w kolejnych odcinkach, ale wkrótce najpewniej na dobre znikną z anteny telewizyjnej Dwójki. Teraz pojawiły się wieści, kto miałby przejąć stery w kultowym programie.

Według niedawnych doniesień Pomponika miejsce Norbiego w „Kole fortuny” ma zająć ponoć Robert El Gendy, który dopiero co powrócił do „Pytania na śniadanie”. Jako potencjalne następczynie Izabelli Krzan wspomniany serwis wymienił: Blankę Tichoruk, Milenę Sadowską oraz Agnieszkę Dziekan. Zaplanowano już nawet podobno próby kamerowe, które mają wyłonić nową współprowadzącą.

Norbi o nowym prowadzącym „Koło fortuny”

TVP nie podaje póki co żadnych oficjalnych informacji, ale najnowsze pogłoski zdążyły już dotrzeć do Norbiego. Prezenter i muzyk o tym, że zastąpić ma go Robert El Gendy, dowiedział się w trakcie rozmowy z portalem ShowNews. Tak na żywo zareagował na te wieści:

Dowiedziałem się tego od ciebie. Z Robertem El Gendy znamy się od lat. Przede wszystkim jest to mój kolega z Olsztyna z lat młodzieńczych. Pracowaliśmy razem w lokalnych mediach - ja w radiu, on w telewizji. Tak jak mówiłem ostatnio, przybijam pionę, gratulację i życzę jak najlepiej. Uważam, że to dobry wybór. To jest osoba, która w telewizji pracowała i pracuje, dobrze wygląda, dobrze mówi. To inteligentny chłopak

Dudziuk dodał, że gdyby jednak plotki o zmianach w teleturnieju Dwójki się nie potwierdziły, jest gotowy wrócić na plan i z ochotą ponownie zakręci kołem.

Oceń ten artykuł 8 26

Ogólna ocena Podano, kto zastąpi Norbiego w "Kole fortuny". Tak zareagował. "Uważam, że dobry wybór" to: 23% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.