Podczas debaty na żywo dziennikarka zemdlała [WIDEO]

Podczas wtorkowej debaty, w której zmierzyli się Liz Truss i Rishi Sunak, którzy kandydują na urząd premiera Wielkiej Brytanii, doszło do niepokojącego zdarzenia. Po głośnym huku Liz Triss bardz się przeraziła i podbiegła w kierunku prowadzącej. Debatę przerwano.

Prowadząca zemdlała

Debata odbyła się we wtorek, 26 lipca. Zmierzyło się w niej dwóch kandydatów na urząd premiera Wielkiej Brytanii – minister finansów Rishi Sunak i ministra spraw zagranicznych Liz Truss. Debata była transmitowana przez TalkTV, a dziennikarką prowadzącą była Kate McCann. W pewnym momencie zadała ona pytanie i odpowiadać zaczęła Liz Truss. Nagle rozległ się wielki huk, a Truss z przerażeniem spojrzała w stronę prowadzącej i krzyknęła "O mój Boże!". Po chwili podeszła ona w stronę Kate, a samą transmisję przerwano.

Stan zdrowia dziennikarki

Stacja TalkTV szybko wyjaśniła, co zaszło. Zgodnie z przekazanymi informacjami, prowadząca debatę Kate McCann zemdlała. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i jej stan jest dobry. Debaty jednak nie udało się kontynuować tego samego dnia, a taką decyzję stacja tłumaczy zaleceniami lekarzy:

Kate McCann zemdlała podczas transmisji na żywo i chociaż jej stan jest dobry, lekarze doradzili, byśmy nie kontynuowali debaty. Przepraszamy naszych widzów i słuchaczy.

Życzenia powrotu do zdrowia Kate przesłali sami uczestniczy debaty. Liz Truss napisała:

Z ulgą przyjmuję wiadomość, że z Kate McCann wszystko w porządku. Naprawdę jest mi przykro, że tak dobra debata musiała się skończyć. Czekam na kolejne spotkanie z Kate i TalkTV

Z kolei Rishi Sunak napisał:

Dobrze wiedzieć, że twój stan zdrowia się poprawia. To była świetna debata i mam nadzieję, że już niebawem będę znów przez ciebie grillowany!

Lwy morskie wyszły na plażę i zaczęły gonić plażowiczów. Wszystko zostało nagrane! [WIDEO]
Turyści wypoczywali na jednej z plaż, korzystając z wakacyjnego słońca. Radosny czas jednak został przerwany, ponieważ na plażę wkroczyły lwy morskie, które zaczęły gonić...

Przerażające! Sfilmowali lawinę, która przeszła nad ich głowami! O krok od tragedii! [WIDEO]
Lawiny w górach stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla turystów. Przekonali się o tym ludzie, którzy postanowili nagrać to zjawisko. W pewnym momencie lawina prawie porwała ich ze sobą!

Oceń ten artykuł 0 0