Podczas próby rzutu młotem trafił w człowieka, który zginął na miejscu

Lecący młot trafił w człowieka, który zginął na miejscu: takie tragiczne doniesienia płyną z Holandii, gdzie odbywały się zawody sportowe. Zawodnik, który wykonywał rzut, potknął się w ostatniej chwili.

Śmiertelny wypadek na zawodach

W Holandii 8 sierpnia odbywały się zawody sportowe Highland Games, w trakcie których doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jeden z zawodników rzucał młotem. Warto dodać, że nie chodziło o typowy młot lekkoatletyczny, a inny: była to kula przymocowana do kija. Cały sprzęt ważył 10 kilogramów. Niestety w ostatniej chwili przed rzutem poślizgnął się, przez co młot nie poleciał w zamierzonym kierunku. Ominął żywopłot, który oddzielał teren zawodów sportowych. Wtedy rozległ się przeraźliwy krzyk kobiety. Okazało się, że młot trafił prosto w głowę przechodzącego 65-letniego mężczyzny, który w efekcie tego zginął na miejscu.

Nikt nie spodziewał się tragedii

Głos w sprawie zabrał prezes organizatorów Foundation Village Marketing Geldrop-Mierlo, Adri Geerts. Powiedział on, że tragedia była zupełnie niespodziewana. Wcześniej ostrzegano ludzi, aby nie przechadzali się w tym miejscu, ponieważ odbywają się tutaj zawody w rzucie młotem, jednak zakaz nie dotyczył terenów za żywopłotem. Zabity mężczyzna nie był uczestnikiem ani widzem. Nie miał szans spodziewać się zagrożenia. Jak poinformował "Daily Mail", potrzebującym zapewniono opiekę psychologa, a same zawody sportowe zostały odwołane.

Nie żyje 22-letni piłkarz. Otrzymał cios prosto w serce maczetą
W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Bielawa doszło do tragicznego wydarzenia. 22-letni Daniel Chmielewski świętował urodziny swojego kolegi. W pewnym momencie podszedł do niego inny mężczyzna i...

Została zgwałcona i zamordowana. Ciało w parku znalazł sprzątacz
W niedzielę 7 sierpnia w godzinach porannych, pracownik firmy sprzątającej znalazł w zaroślach Parku Praskiego w Warszawie ciało 50-letniej kobiety. Było to brutalne morderstwo.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze