Podkreśliła biust w odważny sposób. Dua Lipa w "zabójczej" kreacji. "Płoniesz" [FOTO]

"Drapieżny" strój młodej gwiazdy oszołomił publiczność i skradł show! Artystka bez przerwy szokuje swoich fanów. Dua Lipa zamieściła w mediach społecznościowych zachwycające kadry z gali wręczenia Nagród Grammy. Odważyła się wystąpić na czerwonym dywanie w osobliwej kreacji od samej Donatelli Versace.

Nagrody Grammy 2022

Młoda wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nietypowym strojem, który ubrała na czerwony dywan podczas 64. ceremonii wręczenia Nagród Grammy. Prestiżowe statuetki są przyznawane każdego roku przez Amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonie rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów. W tym roku największym triumfatorem okazał się Jon Batiste, który jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych amerykańskich wokalistów i autorów piosenek. Miał on 11 nominacji, 4 z nich przerodziły się w nagrody Grammy, w tym – najważniejsza – w kategorii „album roku” za „We Are”.  

Dua Lipa w "zabójczej" kreacji

Dua Lipa została uwieczniona na kadrach wraz z „zabójczą” kreacją autorstwa Donatelli Versace – cenionej, włoskiej projektantki mody. Wokalistka wystąpiła w czarnej kreacji, która na pierwszy rzut oka nie wydaje się nadzwyczajna. Jednakże po uważnym przyjrzeniu się, trudno nie dostrzec, że strój posiada bieliźniany, przewidujący gorset obleczony skórzanymi paskami ze złotymi sprzączkami. Oprócz tego, Dua Lipa aż lśni w blasku złotej, monstrualnej  biżuterii, która zdobi jej ciało.

Nic dziwnego, że wielbiciele wokalistki nie poskąpili komplementów. Niewątpliwe, artystka rozgrzała internautów do czerwoności:

Dosłownie najlepsza.

Zabójczyni!

Ależ wspaniała!

Nierealna!

Gorąca!

Anioł mroku.

Dziewczyno, błyszczysz.

Bogini!

Płoniesz!

Sama Donatella Versace zamieściła wymowny komentarz pod kadrami muzycznej gwiazdy:

Jesteś absolutną PIĘKNOŚCIĄ! Moja Królowa-Versace, zawsze tworzysz historyczne momenty. Kocham cię
– zaakcentowała projektantka mody.

Kim jest Dua Lipa?  

Urodziła się w Londynie i pochodzi z kosowsko-albańskiej rodziny. 26-letnia wokalistka rozpoczęła swoją karierę już w wieku czternastu lat. Najpierw nagrywała i publikowała covery słynnych artystów w serwisie YouTube. Od tamtej pory upłynęło trochę czasu i Dua Lipa może się poszczycić trzema Nagrodami Grammy w kategorii: „najlepszy nowy artysta”, „najlepsze nagranie taneczne” oraz „najlepszy wokalny album – pop”.

Czytaj też:

Dua Lipa kokietuje odważnym dekoltem. Jej zwariowany kostium szokuje fanów [FOTO]
Artystka nieprzerwanie zaskakuje swoich wielbicieli. Dua Lipa zamieściła w mediach społecznościowych osobliwe kadry. Gwiazda ośmieliła się wystąpić w oszałamiającym stroju, który może...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze