Podkreśliła kształty w śmiały sposób. Sylwia Bomba cała na biało. "Pani hot lato" [FOTO]

Oczarowała internautów niezwykle zmysłową sesją zdjęciową. Sylwia Bomba postawiła na białą stylizację w kwitnącym sadzie. Zapozowała w odważny sposób, eksponując wydatne wdzięki. Jak Wam się podoba w tak seksownej i zarazem niewinnej odsłonie?

Podkreśliła kształty w śmiały sposób

Tym razem, Sylwia Bomba zdecydowała się stanąć przed obiektywem w sadzie, w dość dziewczęcej stylizacji. Postawiła na biały komplet: krótki top i długą spódnicę. W ten sposób podkreśliła obfity biust, zgrabny brzuch i smukłe łydki. Swoisty seksapil potęguje materiał bluzki, ledwie okrywający wydatne piersi celebrytki. Sylwia prezentuje się znakomicie w otoczeniu kwitnących drzew i w blasku wiosennego słońca. Widać, że czuje się bardzo swobodnie w stylu boho, który niezwykle jej pasuje.

Sylwia Bomba cała na biało

Najnowsze fotografie skradły serca internautów, którzy nie skąpią komplementów ani słów uznania. Pod postem Sylwii Bomby zaroiło się od „płomiennych” reakcji i pochlebnych komentarzy. Jest to, tym bardziej zauważalne, gdyż celebrytka już dawno nie zamieściła w mediach społecznościowych równie seksownych ujęć: 

To już nie pani wiosna, tylko pani hot lato.

Modelka robi robotę.

Najpiękniejsza w klasie!

Cudownie.

Super wyglądasz wśród tych wiosennych kwiatów.

Zjawisko!

Bombastyczne!

Szczere wyznanie gwiazdy

Dzień dobry! Taka dygresja na dzisiaj: rozwój zaczyna się tam, gdzie kończy się strach przed byciem nielubianym, co o tym myślicie? Pięknego dnia
– brzmi intrygujący wpis Sylwii Bomby.

Zabłysnęła w telewizji

Sylwia Bomba zadebiutowała w 2014 roku na antenie TTV, w reality show „Gogglebox. Przed telewizorem”. Była także uczestniczką 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Podczas tanecznych zmagań partnerował jej profesjonalny tancerz Jacek Jeschke. Obecnie, celebrytka wychowuje kilkuletnią córeczkę Tosię, której poświęca każdą wolną chwilę. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie.

Czytaj też:

Sylwia Bomba dzieli się swoim szczęściem. Fani: "W końcu", "Cudnie"
Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma powody do radości. Szczęśliwą wieścią podzieliła się również z fanami. O wszystkim opowiedziała na Instagramie. "Powala na kolana" - czytamy w sekcji komentarzy.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Podkreśliła kształty w śmiały sposób. Sylwia Bomba cała na biało. "Pani hot lato" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze