Pokazała nagie ciało bez filtra. Martyna Wojciechowska przyznaje: "Nieidealne" [FOTO]

Martyna Wojciechowska zamieściła zdjęcia ukazujące kobiece ciało pokryte rozstępami po ciąży. Ujęcia prezentują sylwetkę zagranicznej influencerki Sary Nicole Landry. Blogerka nie ukrywa rozstępów i wydatnego brzucha.

Pokazała nagie ciało bez filtra

Martyna Wojciechowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych niecodzienne kadry. Zdjęcia ukazują nagie ciało Sary Nicole Landry. Influencerka eksponuje figurę po trzech ciążach i robi to z niebywałą pewnością siebie. Nie zakrywa rozstępów ani wydatnego brzucha, wręcz przeciwnie, z dumą demonstruje swoje kształty.

"Nieidealne", "Nie oceniajmy"…

Martyna Wojciechowska wielokrotnie już podejmowała tematy dotyczące samoakceptacji i pozytywnego myślenia o własnym ciele. Często podkreśla, że kobieca sylwetka zmienia się, nie jest idealna, bo przechodzi liczne przemiany. Najważniejszą i zarazem najbardziej widoczną z metamorfoz jest ciąża. Polska dziennikarka we wpisie pod kadrami Sary Nicole Landry, pisze:

Ciało bez filtra.
„Nieidealne”
Wciąż PIĘKNE
– zaznacza Martyna Wojciechowska.

Reakcje internautek

Pod ujęciami, które opublikowała Martyna natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internautki nie pozostały obojętne na ten apel. Fanki z aprobatą wyrażają się o podejściu polskiej podróżniczki do problemu braku samoakceptacji wśród współczesnych kobiet:

Piękno nie jest w żaden sposób mierzalne! Żyjmy i dajmy żyć innym. Nie oceniajmy…

Każda z nas jest piękna i każda z nas jest inna i to powinniśmy celebrować.

Te kobiety w magazynach są takie… idealne, a ja taka zwyczajna. Dziś widzę w tym piękno.

Idealne ciało, bo ono dało życie. I nie ważne że jest brzuszek.

Każdy człowiek ma piękne ciało bez względu na to, co w życiu przeszło. 

Takie zdjęcia powinny być w każdej gazecie bo to jest prawdziwe piękno.

Kim jest Martyna Wojciechowska?

Dziennikarka prężnie udziela się w mediach społecznościowych. Największą sławę zyskała dzięki cyklicznemu programowi „Kobieta na krańcu świata”, który prowadzi od 2009 roku. W tej podróżniczej serii odwiedza rozmaite, intrygujące kobiety w najodleglejszych zakątkach naszego globu i opowiada ich nieprawdopodobne historie. 15 lipca 2021 roku zawrzało w sieci, po tym jak Martyna Wojciechowska poinformowała media o swoim rozstaniu z mężem – prezenterem telewizyjnym i podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim.

Czytaj też:

Martyna Wojciechowska nie do poznania! "Idealne zdjęcie na pierwszą stronę Vogue"
Martyna Wojciechowska stara się być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio zamieściła na Instagramie archiwalny kadr z wyjątkowej wyprawy. Zdjęcie i dołączone do niego wspomnienie zrobiły niemałe...

Martyna Wojciechowska jako seksowna bokserka. Roznegliżowany kadr trafił do sieci [FOTO]
Widok tak roznegliżowanej Martyny Wojciechowskiej, to prawdziwa rzadkość! Dziennikarka opublikowała zachwycający i odważny kadr. Trudo oderwać wzrok od obfitych kształtów podróżniczki, a...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze