Pola Wiśniewska odpowiedziała na pytanie o kolejne dziecko. Wymownie zareagowała na wpisy internautów

Pola Wiśniewska otrzymała mnóstwo pytań o ciążę. Żona Michała Wiśniewskiego postanowiła poruszyć temat nurtujący internautów, zamieszczając na Instagramie swoją reakcję. Co dokładnie opublikowała?

Pola Wiśniewska odpowiada internautom

Michał i Pola Wiśniewscy tworzą szczęśliwy związek już od kilku lat, a w ostatnim czasie odnowili przysięgę małżeńską. Muzyk zespołu Ich Troje oraz jego partnerka swój „pierwszy ślub” wzięli w marcu 2020 roku, jednak panująca pandemia uniemożliwiła im zorganizowanie hucznego wesela. Małżonkowie postanowili raz jeszcze założyć ślubne stroje i – w obecności bliskich – wyznać sobie miłość. Jak podają media, uroczystość odbyła się początkiem września, a niedawno zdjęcia z tego podniosłego wydarzenia pojawiły się na Instagramie. Zarówno Michał, jak i Pola opublikowali wyjątkową galerię fotografii przedstawiających młodą parę.

Przesuń w prawo.

Pola Wiśniewska, która od stycznia zeszłego roku jest również Mamą Falco Amadeusa (piątego dziecka Wiśniewskiego), coraz chętniej otwiera się przed internautami, publikując w sieci rozmaite kadry. Ostatnio zorganizowała sesję „pytań i odpowiedzi”, zaspokajając ciekawość użytkowników sieci. Wśród zapytań pojawiły się m.in. kwestie odnoszące się do ślubnej kreacji, a także do… kolejnego dziecka! Jak się okazało, sporo internautów zwróciło uwagę na wygląd Poli, pytając wprost o powiększenie rodziny. Wiśniewska zgromadziła  pytania na jednej planszy, a w odpowiedzi zamieściła ujęcia zdziwionych kobiet. W taki sposób ukochana lidera Ich Troje postanowiła zareagować na bezpośrednie wpisy.


Fot. InstaStory @wisniewska_pola

Michał Wiśniewski – żony, dzieci

Michał Wiśniewski to charyzmatyczny wokalista Ich Troje kilkukrotnie wstępujący w związek małżeński. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, z którą rozstał się w 2001 roku. Następnie poślubił Martę „Mandarynę” Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci: Xaviera i Fabienne.

Małżeństwo muzyków rozpadło się w 2006 roku, a Wiśniewski ożenił się z Anną Świątczak. Owocami ich miłości są dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Michał i Anna rozwiedli się po pięciu latach małżeństwa; rok później muzyk został mężem Dominiki Tajner. Ta relacja zakończyła się w 2019 roku.

Odnowienie przysięgi było dla państwa Wiśniewskich podniosłym wydarzeniem. Równie ważną okazją do świętowania były 50. urodziny piosenkarza.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Nie zapomnimy nigdy Waszych szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów. Love – wyznali w opisie do pamiątkowych fotografii.

Michał i Pola Wiśniewscy opublikowali urocze kadry syna. Tak Falco stroił miny do aparatu! "Śliczny i słodki"
Michał i Pola Wiśniewscy zadbali o to, by ich syn - Falco - miał super pamiątkę z dzieciństwa! Na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia chłopca, który zaprezentował bogaty wachlarz min....

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze