Pola podzieliła widzów programu "Twoje 5 minut". "Za bardzo stara się być Hanią"

Pola bierze udział w drugiej edycji programu Friza pt. "Twoje 5 minut". Uczestniczka show budzi jednak mieszane uczucia wśród widzów. "Za bardzo stara się być Hanią" - komentują internauci.

"Twoje 5 minut". Wystartowała druga edycja show

W sobotę Friz udostępnił na swoim kanale w serwisie YouTube pierwszy odcinek drugiej edycji programu "Twoje 5 minut". Uczestnicy walczą w tym show o współpracę z Ekipą i Genzie – projektami Karola Wiśniewskiego. Nagrodą dodatkową jest także 100 tysięcy złotych. Po pierwszej konkurencji z programem pożegnało się dwoje uczestników: Wiktoria oraz Ulzi.

"Twoje 5 minut". Julia Żugaj skrytykowała Polę: "Jestem na ciebie wściekła!"

Duże emocje wśród widzów programu budzi jednak Pola. 18-latka ma bardzo charakterystyczną osobowość i z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych osób, które biorą udział w show. Niestety – zdaniem jurorów – ma też jedną, bardzo poważną wadę: jej zachowanie może być uznawane za "toksyczne".

Jestem na ciebie wściekła! Jestem na ciebie tak zła po prostu po dzisiejszym dniu, bo wczoraj byłaś moją faworytką, byłaś moim numerem jeden. Ja cię zachwalałam, jaką jesteś wspaniałą osobą i jaki masz potencjał. Dla mnie byłaś już zwyciężczynią programu. Dzisiaj to wszystko zepsułaś. Masz taką charyzmę i energię. Mogłabyś to dobrze wykorzystać, a jesteś tak negatywna

– oceniła ją Julia Żugaj, gość specjalny pierwszego odcinka.

"Twoje 5 minut". Widzowie komentują zachowanie Poli: "Za bardzo stara się być Hanią"

Postawa uczestniczki show nie umknęła również uwadze widzów. Po obejrzeniu odcinka niektórzy z nich ruszyli do klawiatur, aby wyrazić swoje zdanie na temat jej zachowania. Internauci przede wszystkim zarzucają Poli, że ta za bardzo upodabnia się do Hani – członkini Genzie.

Nigdy nie widziałem bardziej upodabniającej się i wkurzającej osoby w tego typu projekcie. Brawo Pola

Pola za bardzo stara się być Hanią, myśli, że jeśli będzie tak samo toxic i irytująca to zajdzie daleko, ale niestety wygląda to źle i nie potrzebujemy kolejnej takiej. Jedna wystarczy, a bardziej chodzi o to, żeby być kimś "nowym", a nie wcielać się w kogoś

Myślałem, że nie da się być bardziej irytującą osobą niż Hania na początku T5M, gratulacje Pola

Ta Pola nawet brzmi jak Hania. Jedna Hania wystarczy zdecydowanie

– czytamy we wpisach zamieszczonych w mediach społecznościowych.

Część użytkowników sieci twierdzi natomiast, że Pola jest jedną z ich faworytek i ma duże szanse na wygranie programu. Kto zwycięży drugą edycję "Twoje 5 minut"? Tego jeszcze nie wiadomo. Karol "Friz" Wiśniewski ujawnił na swoim Instagramie, że nowe odcinki show będą pojawiać się w każdą sobotę o 15:00.

"Twoje 5 minut". Friz znów szuka nowych influencerów! Kto odpadł w pierwszym odcinku?
W sobotę wystartowała druga edycja show "Twoje 5 minut". Friz znów szuka osób, które zasilą szeregi Ekipy i Genzie. Za nami pierwszy odcinek programu. Kto odpadł już z rywalizacji?

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Pola podzieliła widzów programu "Twoje 5 minut". "Za bardzo stara się być Hanią" to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.