Polacy stworzyli trailer do filmu "Marsjanin" Ridleya Scotta!

Nadchodzący film słynnego reżysera będzie wielkim wydarzeniem. W sieci pojawił się trailer, który powstał dzięki pracy Polaków!

"Marsjanin" ("The Martian") pojawi się w polskich kinach 2 października. Film wyreżyserował Ridley Scott, który stworzył m.in. "Gladiatora", "Hannibala" i "Łowcę androidów".

W głównego bohatera wcieli się Matt Damon, który stał sie szeroko rozpoznawalny dzięki zagraniu tytułowej postaci w serii o Jasonie Bournie (rozpoczętej filmem "Tożsamość Bourne'a").

Film "Marsjanin" oparty jest na powieści Andy'ego Weira o takim samym tytule i opowiada o kosmonaucie, który po nieudanej ekspedycji zostaje sam na obcej planecie. Oficjalny zwiastun powstał już wcześniej (do obejrzenia TUTAJ).

Powstał trailer towarzyszący filmowi "The Martian", stworzony przez polskich specjalistów! Amerykański astrofizyk Neil DeGrasse Tyson opowiada w nim o niebezpieczeństwach związanych z misją na Marsa.

Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia był Michał Misiński, a efekty specjalne nadzorował Jakub Knapik. Obaj pracują w polskiej firmie Juice, zaangażowanej do projektu.

Zobaczcie efekt pracy Polaków!

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Polacy stworzyli trailer do filmu "Marsjanin" Ridleya Scotta! to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze