Polsat pokaże koncert Dody. Kiedy oglądać spektakularny show piosenkarki?

Polsat przygotował prawdziwą niespodziankę dla widzów. Stacja wkrótce pokaże fragmenty jednego z koncertów Dody. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź relacji z widowiskowego show.

Doda kontynuuje trasę koncertową

W pierwszej połowie października Doda zagrała pięć koncertów w ramach rozpoczętej niedawno trasy "Aquaria Tour". Widowisko piosenkarki okazało się ogromnym sukcesem, bo bilety na wszystkie pięć wydarzeń wyprzedały się w ekspresowym tempie. Niedawno ogłoszono, że kolejny występ w ramach wspomnianego tournée będzie miał w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert zaplanowano na 20 stycznia.

Przez kilka tygodni widzowie Polsatu mogli śledzić przygotowania artystki do trasy "Aquaria Tour". W programie "Doda. Dream Show" pokazano między innymi zakulisowe rozmowy w sztabie piosenkarki oraz casting na tancerzy. W poniedziałek stacja wyemitowała ostatni odcinek programu, w którym można było zobaczyć, jak wokalistka dopinała swoje tournée na ostatni guzik.

Koncert Dody w Polsacie

Choć emisja "Doda. Dream Show" dobiegła już końca, to stacja wciąż zacieśnia współpracę z artystką. Kamery Polsatu były obecne na jednym z koncertów piosenkarki, aby zarejestrować jej widowiskowy show. Teraz nadawca zapowiedział, że pokaże najlepsze fragmenty wydarzenia na swojej antenie. Wiadomo już, że telewizyjna relacja potrwa 45 minut.

Polsat zamierza wyemitować koncert piosenkarki w piątek, 3 listopada o 22:20. Stacja opublikowała już pierwszą zapowiedź nadchodzącego widowiska.

Już 3 listopada soczyste 45 minut z koncertu "Doda. Dream Show". Jesteście gotowi na 45 minut, które gwarantuje doznania na każdym poziomie - najlepsze wizualizacje, najlepsze efekty oraz ONA - Doda. Będziecie z nami? 

– informuje nadawca.

Oceń ten artykuł 0 1