hity na MAXXa
hity na MAXXa

Polsat ujawnia, kto poprowadzi "Twoja twarz brzmi znajomo". "Po raz pierwszy w historii kobieta"

Polsat ogłasza nazwisko nowej prowadzącej "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo już oficjalnie, kto zajmie miejsce Macieja Dowbora, który ostatnio po wielu latach pracy ogłosił rozstanie ze stacją.

fot. Gałązka/AKPA
fot. Gałązka/AKPA

„Twoja twarz brzmi znajomo 21” z nowymi twarzami

Jesienią flagowy muzyczny show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” powróci na antenę z dwudziestą pierwszą edycją. Względem poprzedniej w programie zajdą spore zmiany obsadowe. W ostatnim czasie swoje rozstanie ze stacją ogłosili bowiem Robert Janowski i Maciej Dowbor. Ten pierwszy był jurorem przez cztery sezony, drugi zaś polską odsłonę formatu prowadził od samego początku.

Według medialnych doniesień w „Twoja twarz brzmi znajomo” zdecydowano się na powrót do czteroosobowego jury. Dalej będą w nim zasiadać Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski. Nowym jurorem będzie Stefano Terrazzino, co Polsat potwierdził już jakiś czas temu. Mówi się także, że za stołem jurorskim zadebiutuje Justyna Steczkowska, wcześniej trenerka w „The Voice of Poland”.

Oto nowa prowadząca „Twoja twarz brzmi znajomo”

Nie ma już także wątpliwości, kto zastąpi Macieja Dowbora u boku Macieja Rocka. Polsat potwierdził właśnie, że nową gospodynią będzie Agnieszka Hyży. Warto przypomnieć, że cała wspomniana trójka prowadziła przed laty w Polsacie program „Się kręci”.

„Pytaliście nas w listach: kto poprowadzi teraz „Twoją twarz…” z Maćkiem Rockiem? No to my przychodzimy do was z odpowiedzią! Znacie ją z Polsatu, w którym prowadziła już szereg programów i festiwali” – ogłoszono oficjalnie na profilach „Twoja twarz brzmi znajomo” w social mediach, dodając:

To będzie dobrze zgrany duet, bo znają się z Maćkiem od lat. Dziennikarka i prawdziwa girl boss. W dwudziestym pierwszym sezonie, po raz pierwszy w historii w roli prowadzącej kobieta – Agnieszka Hyży!

Oceń ten artykuł 0 0