Polskie gwiazdy stawiają na urlop w kraju! Dokąd wybierają się na wakacje?

Przez ostatnie lata można było zauważyć, że Polacy chętniej wybierają wakacyjne kierunki za granicą. Jednak ten rok należy do wyjątkowych. To między innymi przez pandemię koronawirusa coraz więcej osób stawia teraz na odpoczynek w kraju. Również polskie gwiazdy postanowiły promować na swoich instagramowych profilach turystykę w Polsce. Gdzie udali się na wypoczynek? Sprawdź!

Wakacje w kraju

Co rok nasze rodzime gwiazdy zaskakują pięknymi kadrami z rajskich plaż i luksusowych kurortów, gdzie odpoczywają podczas swojego urlopu. Polscy celebryci rzadko wybierają wakacje w kraju z różnych powodów. Niektórzy wolą znacznie wyższe temperatury i gwarancję słonecznej pogody, więc udają się między innymi na południe Europy, lub w obszary okołorównikowe. W tym roku jest zupełnie inaczej! Większość wybiera wakacje w Polsce, by wesprzeć rodzimą turystykę, pozwiedzać nieznane dotąd, ciekawe zakątki kraju, czy po prostu z obawy przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Którzy celebryci pochwalili się urlopem w Polsce? Sprawdź poniżej!

Gwiazdy na wakacjach w Polsce

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel polecają podróż do jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce, który znajduje się w Mosznej.

Rafał Maserak wypoczywał w tym roku w polskich górach.

Małgorzata Kożuchowska aktywnie wypoczywała nad jednym z mazurskich jezior.


Ciężarna Agnieszka Radwańska wybrała relaks nad polskim morzem.

Marcin Mroczek pojawił się w Bukowinie Tatrzańskiej. Nocował w domkach na podobieństwo igloo. Spacerował też po Tatrzańskim Parku Narodowym.


Marcela Leszczak i Misiek Koterski spędzali czas nad Bałtykiem.


Anna Wendzikowska wyjechała z córeczkami do Gdańska, gdzie relaksowały się na plaży i nocowały w luksusowym hotelu.

A Wy? Gdzie zamierzacie wybrać się na wakacje w tym roku?

Zobacz także:

Dwa polskie miasta znalazły się na prestiżowej liście. To najbezpieczniejsze miejsca w Europie
Jeśli planujesz wakacje w tym roku, to warto wiedzieć, które miasta są najbezpieczniejsze w pandemicznej rzeczywistości. Organizacja European Best Destinations stworzyła listę 20 takich miast, wśród...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze