Pomylili Viki Gabor z Roksaną Węgiel. Fani oburzeni

Na tegorocznym Top of the Top Sopot Festival doszło do dość niespodziewanej pomyłki. Organizatorzy przed występem pomylili Roksanę Węgiel z Viki Gabor. Wokalistki walczyły o Bursztynowego Słowika.

Dwie finalistki konkursu

Duże imprezy na żywo mają to do siebie, że zdarzają się na nich wpadki. Tutaj nic się nie da powtórzyć czy wyciąć. Organizatorzy imprezy Top of the Top Sopot Festival pomylili Roksanę Węgiel z Viki Gabor. Artystki były kandydatkami do zwycięstwa w walce o nagrodę Bursztynowego Słowika.

Różne, ale i podobne

Pomijając oczywistą już na pierwszy rzut oka różnicę w wyglądzie dziewczyn, artystki mają ze sobą wiele wspólnego. Zarówno Viki, jak i Roksana swoje pierwsze „poważne” kroki w branży muzycznej stawiały w talent show The Voice KidsObie zostały wybrane jako reprezentantki Polski w Eurowizji Junior, gdzie każda z nich zajęła pierwsze miejsce, Roksana w 2018 roku, a Viki w 2019 roku. Występowały też na tych samych imprezach, jak chociażby Sylwester marzeń z Dwójką. Nie można zaprzeczyć, że Viki i Roksana to obiecujące, bardzo młode wokalistki.

Wpadka na scenie

Top of the Top Sopot Festival odbywał się w Operze Leśnej w Sopocie. Przed występem każdego artysty prezentowany był krótki materiał o danym wykonawcy. Pierwsza na scenie wystąpiła Viki Gabor z piosenką AferaPo niej na scenie pojawiali się kolejni wokaliści. W pewnym momencie nadeszła kolej Roksany Węgiel, która miała wykonać utwór Korona. Niestety…nastąpiła ogromna pomyłka.

I stało się

Widzowie usłyszeli nagle:

Roksana zdobyła historyczne, drugie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior.

Fani Roksany i Viki dobrze pamiętają, że każda z nich wygrała Eurowizję tylko raz. Roksana zwyciężyła jako pierwsza. Jednak ta wpadka nie należała do najbardziej spektakularnych. A z pewnością nie była jedyną na tegorocznej edycji festiwalu. Do historii przeszła też wpadka samej Roksany Węgiel i jej komentarz, gdy ogłoszono wygraną Viki Gabor na Eurowizji Junior w 2019 roku.

Triumfator był tylko jeden

W szranki o nagrodę Bursztynowego Słowika stanęli: Roksana Węgiel, Viki Gabor, Grzegorz Hyży, Margaret, Dawid Kwiatowski, Michał Szczygieł i Arek Kłusowski. Widzowie wybrali zwycięzcę. Został nim Dawid Kwiatkowski. Artysta wykonał piosenkę Bez Ciebie, podbijając serca publiczności.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Pomylili Viki Gabor z Roksaną Węgiel. Fani oburzeni to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze