Ponętna Marta Wierzbicka biega po słonecznej plaży niemal nago. To nagranie niewiele pozostawia wyobraźni! [WIDEO]

Marta Wierzbicka zniewala w sieci! Aktorka zamieściła na swoim Instagramie kilka ujęć z wakacji i rozgrzała internautów. Nagranie, na którym biega po plaży w bikini, wywołało niemałe poruszenie. Kto jeszcze chciałby dokładnie teraz znaleźć się w tak pięknym miejscu?

Marta Wierzbicka na słonecznej plaży

Marta Wierzbicka wybrała się na urlop. Po pracowitym roku przyszedł czas na przedświąteczny odpoczynek. Kto z nas nie zamieniłby zimowych szarości na egzotyczne plaże? Aktorka postanowiła zrealizować to marzenie i wyjechała na wakacje. Jej celem jest Oman. 30-latka, która stara się byc w stałym kontakcie z wielbicielami, relacjonuje swój wyjazd do Azji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedno z nagrań z plaż Półwyspu Arabskiego wzbudziło niemałe poruszenie wśród wielbicieli. Nic w tym dziwnego! W wakacyjnym wydaniu Wierzbicka prezentuje się obłędnie!

Marta Wierzbicka w bikini

Marta Wierzbicka wręcz promienieje! Piękne morze, bajeczne widoki, gorący piasek i promienie słońca... aż można się rozmarzyć! Na swoich relacjach aktorka pokazuje, jak bawi się na urlopie. Kąpiele słoneczne to podstawa! Ujęcia, na których pokazuje się przed obiektywem w bikini, robią wrażenie. Widać na nich, że 30-latka jest w świetnej formie, a wakacyjny relaks tylko jej służy!

Czytaj także:

Marta Wierzbicka nago w pościeli. "Pozwolę sobie na uwagę, iż jest Pani piękna" [FOTO]
Marta Wierzbicka pochwaliła się w sieci zniewalającymi kadrami. Przed obiektywem pojawiła się ubrana jedynie w... pościel. Fotografie z sypialni zrobiły niemałe wrażenie na internautach.

Marta Wierzbicka wie, jak podkreślić swoje atuty! "Co za figura"
Marta Wierzbicka znów zachwyca. Tym razem nie kolejną rolą, która skradła serca widzów, a... stylizacją! Aktorka stanęła przed obiektywem w zniewalającej sukni, która zrobiła niemałe wrażenie na instagramowiczach.

Oceń ten artykuł 10 17

Ogólna ocena Ponętna Marta Wierzbicka biega po słonecznej plaży niemal nago. To nagranie niewiele pozostawia wyobraźni! [WIDEO] to: 37% / 100%, uzyskana z: 27 głosów.
Komentarze